Uyduya Bağlan Dünyayı İzle

Sponsorlu Bağlantılar
bilgi bu cep ddr deniz dk ekran fay hava izleme merkez nasa rar tsunami veya yani Uyduya Bağlan Dünyayı İzle Canlı Uyduya Bağlan nasa dünyayı canlı izle uyduya bağlan dünyayı izle..Nasa Nın İzleme Programı

Özellikleri

1)Dünyayı 25Km uzaklıktan,canlı olarak izleme imkanı sunar.
2)Cep telefonlarında bulunan,Gps yani bulunduğunuz yeri öğrenme yardımı ile,size dünya ülkelerinin şehirlerini,semtlerini,köy ve kasabalarına kadar gösterme imkanı sunar…
3)Bulutların resimlerini göstererek hava durumunu tahmin etmenizi sağlar…
4)En son nerede deprem olmuş,en son nerede bir yanardağ faliyet göstermiş ve bunun gibi onlarca doğal olayları,gün,saat ve merkez yer olarak bilgiler verir.
5)Ülkelerde bulunan fay hatlarını gösterir…
6)Gözlemlediğiniz ülke üzerindeki bayrak sembolune tıkladığınız zaman,ülke ekonomisi,tarihçesi ve ülke hakkında bilgi verir.
7)İncelemek istediğiniz ülkeyi 5 farklı objektif biçiminde izleme imkanı sunar…(gece görüşü,deniz görüşü,doğal görünüş gibi)
8)39 uydu yardımı ile dünyanın her yerine 3 saniye gibi kısa bir sürede aktarım hızına sahiptir…
9)Yerlerini bilmediğiniz bölgelerin ismini,arama kısmına yazarak uydulara taratma imkanına sahipsiniz…Bu taratma,bölgenin büyüklüğüne göre 1 dk ile 25 dk arasında sürebilir…
10)Tsunami Bölgelerini Gösterir.

Sistem Gereksinimleri

Pentium 4, 2.2 Ghz Veya Üstü Cpu
256 DDR Ram
1024 Dsl,256 Uydu Bağlantısı Veya 512 Kablo Net İnternet Bağlantısı
128 Mb Ekran Kartı

Nasa tarafından 4000$ karşılığında satılan bu program,sadece inceleme amaçlıdır. Çoğaltılıp satılamaz.

Link :RapidShare: 1-Click Webhosting
http://rapidshare.com/files/46285896/Nasa.part2.rar
http://rapidshare.com/files/46291577/Nasa.part3.rar

Etiketler:nasa dünyayı canlı izle uyduya bağlan dünyayı izle canlı uyduya bağlan nasa uydudan izleme nasa uydusuna bağlanma uyduya bağlan dünyayı canlı izle uyduya bağlan nasa uydusuna bağlan nasa dünya canlı nasa uydu izleme nasa dunyani izle Ülkeyi Uydudan Canli Izle nasa uydularına bağlan nasa canlı dünya nasa ve dünyayı uzaydan canlı izleme dünyayı uydudan izleme
Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği: Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği (MÜ-YAP) fonogram yapımcılarının bir araya gelerek oluşturduğu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu' nun 42. maddesi gereğince kurulmuş olan bir meslek birliğidir.
Bağlantısızlar Hareketi: |-
Baglan Vilayeti: Baglan Vilayeti (Farsça/Peştuca: ولایت بغلان, Baġlān), Afganistan'ın 34 vilayetinden birisidir.
Bağlantı (internet): Bağlantı ya da ilişim (İngilizce: Link), İnternet sayfalarında hypertext kullanılarak kullanıcının başka bir web sayfasına ya da uygulamaya yönlenmesini sağlayan köprü.
Bağlantı dengesizliği: Genetikte, bağlantı dengesizliği iki veya daha fazla lokusun alellerin rastgele olmayan birlikteliğidir (bu lokusların aynı kromozomda bulunmayabilir).
Dünyayı Kurtaran Adam'ın Oğlu: Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Dünyayı Kurtaran Adam adlı filmin devamı olarak çekilmiş 2006 yapımı film.
Dünyayı Kurtaran Adam: Dünyayı Kurtaran Adam, Yeşilçam'ın kült, fantastik filmlerinden biridir. Çetin İnanç'ı dünya çapında üne kavuşturmuş olmasına rağmen, bu ün filmin hedefinden sapmasından kaynaklanan, ironik bir durumdur.
Dünyayı Değiştiren Beş Denklem: Yazar, eğitimci ve aynı zamanda Amerikan ABC televizyonunda bilim editörü olarak görev yapan Michael Guillen, Dünyayı Değiştiren Beş Denklem ya da özgün adıyla Five Equations that Changed the World kitabında, günlük hayatımızı kalıcı bir biçimde değiştiren beş denklemin hem matematiğini hem de öyküsünü anlatır.
Dünyayı Sarsan Günler: Dünyayı Sarsan Günler (özgün adı: Days That Shook the World), BBC kanalı tarafından 3 sezonda 30 bölümde yayınlanmış olan tarihi içerikli belgesel dizisidir.
İzlenimcilik: İzlenimcilik veya empresyonizm, 19. yüzyılda Fransa'da ortaya çıkan ve bütün sanat dallarını, özellikle resmi etkileyen akım.
İzlenim: Gün Doğumu: İzlenim: Gün Doğumu, (Fransızca: Impression, soleil levant) Claude Monet'nin izlenimcilik akımına adını veren resmidir.
Strateji: Strateji veya sevkülceyş, uzun vadede önceden belirlenen bir amaca ulaşmak için izlenen yoldur.
İzle ve öde: İzle ve öde, WWE, TNA gibi güreş şirketlerinin aylık programlarına verilen isimdir.
İzleyici ölçümü: İzleyici ölçümü bir izleyici topluluğunda kaç kişi olduğunun ölçümüdür. Genelde radyo dinleyileri ve televizyon izleyicileri için düşünülse de, gazete ve dergi okuyucuları ve Web sitesi kullanıcıları için de geçerli olan bu kavram, yayımcılar ve reklamcılar tarafından, kaş kişi ve kimlere ulaşıldığını belirlemek için kullanılır.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir