Uygulamalı Photoshop Cs3 Dersleri 1.1 Gb Tr

Sponsorlu Bağlantılar
adobe photoshop bu cd rom efektler hakim konu photoshopcs resim sesli seti Uygulamalı Photoshop Cs3 Dersleri 1.1 Gb Tr Adobe Photoshop Cs3 Türkçe Eğitim Seti 6 Cd fotosop cd uygulamalı photoshop cs3 dersleri 1.1 ..Adobe Photoshop Görsel Eğitim Seti 6-cd+türkçe

Adobe Photoshop Görsel Eğitim Seti 6-CD+Türkçe

Dünyanın En çok Bilinen ve Kullanılan Resim Editörü Adobe Photoshop Artık Elinizin Altında. Mükemmel Anlatım ve Tümüyle TÜRKÇE..
Adım Adım Photoshop CS2 Öğreneceksiniz.. Photoshop Menülerinin Örneklerle Anlatımı, Efektler, Layerler, Tamamı Bu sette… Bu Setle Photoshop’a Hakim olacaksınız… Photoshopta Öğrenmediğiniz Konu Kalmayacak…

15 Saatlik Özel Anlatım…
6 CD ÖZEL ANLATIM
1 CD UYGULAMA CD-ROM’U

* Derslerimiz Video Çekimleriyle Anlatılmıştır
* Kullanım İçin Teknik Bilgi Gerektirmez
* Sesli-Görüntülü ve Uygulamalıdır..
* Anlamadığınız Konularda İleri Geri Sarabilirsiniz…
* Anında Öğrendiğinizi Uygulama İmkanı
* Kişiye Özel Eğitim Sağlar….
* 4 Aylık Photoshop Eğitim Seviyesindedir…
* Hiç Bilmeyenler veya PhotoshopCS Meslek Edinmek İsteyenler…
* Sıkılmadan Photoshop Öğretir…

alıntı

Bu tür paylaşımlar yasaktır. Link kaldırılmıştır.

Etiketler:fotosop cd uygulamalı photoshop cs3 dersleri 1.1 gb tr adobe photoshop cs3 türkçe eğitim seti 6 cd photoshop ögrenme cd si indir photoshop görsel eğitim seti 6 cd download photoshop görsel eğitim 6 cd adobe photoshop görsel egitim seti 6-cd türkce fotoshop 6.0 sözlü anlatımı
Uygulamalı Bilimler Üniversitesi: Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Almanca: Fachhochschule), Almanya'da bulunan bir eğitim kurumu çeşidi.
Uygulamalı bilimler: Uygulamalı bilimler, bir ya da daha fazla doğa bilimi alanındaki bilimsel bilginin uygulamada yaşanan sorunların çözümünde kullanılmasına verilen isimdir.
Adobe Photoshop: Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır. Vektörel işlemlerde ve yazı işleme konusunda da bazı yetenekleri olmakla beraber, pazar lideri olmasını sağlayan özelliği bit resim işleme işlevini de taşıyan Photoshop; kuşkusuz bilgisayar dünyasının en kuvvetli yazılımlarındandır.
Photoshop Gelişim Süreci: Bu tablo Adobe Photoshop grafik düzenleme programının 1988'den günümüze versiyon çıkış tarihlerini göstermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir