Uzakta Olan Sevgiliye

Sponsorlu Bağlantılar
ali osman ama bile gelir hasret iyi nefes ona onu sevgiliye siz uyku vere vere ya yeri Uzakta Olan Sevgiliye Uzaktaki Sevgiliye Mesaj uzaktaki sevgiliye uzakta olan sevgiliye uzaktaki ..Uzaktaki Sevgiliye

Onca insan arasından kalkıp da kilometrelerce uzakta olan birini sevdiğiniz,

seçtiğiniz için “hayatın bir bildiği var” diyebilmektir. televizyonun

karşısına geçip oturduğunuzda bile, evdeki en dağınık halinizde bile onun

yanında olmayı istemek, onun da aynı şeyleri düşündüğü inancına
güvenebilmektir. “özlemek” kelimesinin hakkını vere vere yeri geldiğinde

gözyaşlarınız gülümsemenize karışmış uyumak, ve uyurken onu düşünmemeyi

dilemektir, çünkü uyku ve o hiç iyi anlaşmaz. sırf sesini duymak için

telefon açmak, saçmasapan ya da ilginizi çekmeyecek şeyler olsa bile

anlattıkları dinleyebilmektir. en kötü anınızda anne babanızı bile değil,

onu arayarak, tüm sevdiklerinizi es geçebilmektir. ve en önemlisi dahası en

zoru, onun sizi çok sevdiğine inanıp, tüm korkuları bastırarak o uzakta dahi

olsa ona güvenebilmektir…

Uzaktaki Sevgiliye Güvenir Misiniz?

Siz olsanız Elini tutmadığınız, yanında olamadığınız ßaşka şehirlerde nefes aldığınız ama bi o kadarda aşık olduğunuz ve fırsat buldukça görüştüğünüz telefonda msnde saatlerce konuştuğunuz insana güvenir misiniz? Onun orda ne yaptığını bilmeden

> Olmayan Sevgiliye Uzaktan Şiirler

Ellerim hiç durmaz benim,yüreğim ne derse o; gözlerim hiç görmez bazen,yağmurlar ne derse o…
Yüreğimde bir tat var bazen; olmayan sevgiliye uzaktan şiirler…
Hasret arada bir gelir,rüzgarla beraber yalar düşümü,ben olmayan sevgiliyi severim…
Özlemimde var benim bakmak gözlerine okumak bir şiir…
Hayat olmayanı istemek değil mi?

ALİ OSMAN SEYMEN

Uzaktaki Sevgiliye

.

Etiketler:uzaktaki sevgiliye uzakta olan sevgiliye uzaktaki sevgiliye mesaj uzakta olan sevgiliye mektup uzaktaki sevgiliye mektup uzaklardaki sevgiliye uzaktakı sevgılıye mesajlar uzaktaki sevgiliye mesajlar uzaktaki sevgiliye hediye uzaktaki sevgilime sevgiliye özel mektuplar uzakta olan sevgiliye hediye uzaktaki sevgiliye şiir uzakta sevgiliye uzaktakı sevgılıye mesaj uzaktakı sevgılıye uzakta olan sevgiliye mesajlar uzaktaki sevgiliye msj sevgilimden uzakta uzaklarda olan sevgiliye
Uzaktan eğitim: Uzaktan eğitim öğrenci ile öğretmenin fiziksel olarak aynı ortamda olmaması durumunda kullanılan eğitim teknolojilerindendir.
Uzaktan algılama: Uzaktan algılama, yeryüzünün ve yer kaynaklarının incelenmesinde onlarla fiziksel bağlantı kurmadan kaydetme ve inceleme tekniğidir.
Uzaktan kumanda: Uzaktan kumanda elektronik cihazların, yaygın olarak televizyonların, kısa mesafelerde uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan parçasıdır.
Uzaktan eğitimin tarihsel gelişimi: Eğitmen ve öğrencinin aynı mekanda olma zorunluluğunu ortadan kaldıran öğrencinin kendi öğrenme sorumluluğunu kazandıran “Uzaktan eğitim”, geçmişi ilk yüzyıla kadar dayanan, günümüz örgün eğitim sistemine de alternatif bir sistem olarak bulunan ve gelişen teknoloji ile birlikte başarı oranı her geçen gün artan bir eğitim sistemidir.
Uzaktan yordam çağrısı: Uzak yordam çağrısı (RPC), bir diğer adres uzayı ( genelde ağ paylaşımlı bilgisayarlar) üzerinde programcı
Sevgiliye (Aşkın Nur Yengi albümü): Sevgiliye, Aşkın Nur Yengi'nin 1990 yılında çıkan ilk albümüdür. 2,5 milyon satış rakamına ulaşmış ve neredeyse tüm şarkıları birer hit haline gelmiştir.
Sevgiliye (Funda Arar albümü): Sevgiliye, Funda Arar'ın Kıraç ile birlikte hazırlamış olduğu bir düet albümdür. Bu albümde yer alan, söz ve müziği Funda Arar'a ait olan "Seni Düşünürüm" şarkısı ile sözleri ve müziği Funda Arar ile Kıraç'a ait "Sevgiliye" şarkısına klip çekilmiştir.
Sevgiliye Son: Sedat Yüce tarafından seslendirilen ve 2001 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden şarkı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir