Uzaylılar Ne Zaman Gelecek

Sponsorlu Bağlantılar
almak avrupa bence bizim compostela de noel emin eski etti foton gelecek hadi hatta iddia ispanya mayalar olay pleiades vatikan yazar Uzaylılar Ne Zaman Gelecek Ufo 2012 ufolar 2012 uzaylılar ne zaman gelecek ufo 2012 uz..Uzaylılar 2012’de Dünyaya Gelecek?

UFO yazarı Daeniken’den şok iddia: “Uzaylılar 6 yıl sonra Almanya’ya inecek !”
Uzaylıların dünyaya geldiği iddiasını dile getirdiği Tanrıların Arabaları adlı kitabıyla satış rekorları kıran İsviçreli yazar Eric Von Daeniken yine gündemde.

Yazara göre uzaylılar 23 Aralık 2012’de Noel gecesi Almanya’daki Köln Katedrali üzerinden dünyaya inecek. Araştırmacı yazar, uzaylıların düşman mı yoksa dost mu olduğunu bilmediğini ancak Eski Mısırlılar’a olduğu gibi bugünün insanına da yeni bilgiler öğretebileceklerini iddia etti.

Daeniken’in varsayımı şöyle:

Dünyanın en ileri medeniyetlerinden Mayalar’ın takvimi 2012’de bitiyor. O yıl Aralık’ta Güneş, Samanyolu Galaksisi’nde 26 bin yılda bir gerçekleşen çok özel bir konuma gelecek. Ayrıca Köln Katedrali Avrupa’da ki Vatikan ve İspanya’daki Santiago del Compostela ile kutsal Hıristiyan üçgenini oluşturuyor. Noel’de uzaylılar işte bu medeniyeti görmeye gelecekler.

32 dile çevrilen ve 64 milyon satan Tanrıların Arabaları’nın 71 yaşındaki yazarı, tüm dünyada UFO ve dünya dışı varlıklarla ilgili otorite olarak gösteriliyor.arkadaşlar bana ilginç geldiği için paylaştım şahsen okudum eserini mantıklı ancak bu yazıyı yazmamdaki amaç sizin görüşlerinizi almak bence biraz abartmış olabilir ama gerçek payıda yüksek…

Şimdi bir çoğunuz hadi canım sende diceksniz inanmıcaksınız…
Ama yukarda yazılanlar doğru 2012 yılında dünyaya gelicekler
hatta dünyada bir çok olay yaşanıcak emin olabilirsiniz

2012 Saçmalıkları

arkadaşlar bu 2012 saçmalıklarının hepsi kasıtlı ortaya atılmış saçma teorilerdir.
birincisi
FOTON KUŞAĞI:

güya bizim güneş sistemi pleiades takım yıldızını 26000yıllık periyotla tavaf ediyomuş. ışık tekerleğinin içinden iki defa geçiyormuş.

bu ışıkla haşırneşir olunca dna larımız 12 sarmallı olacakmış. süpersonik ışık insanlar olacakmışız. bu kıyametmiş .

1:bikere güneş pleiades takımyıldızı etrafında değil, gökada merkezi etrafında döner ve bu 250 milyon yıl sürer.

2:foton:elektromanyetik enerjinin kuantasıdır. karadelik gibi güçlü bir çekim etkisi olmazsa düzbir çizgi gibi akar. bir halka gibi dönmesi imkansızdır.

3:dünya üzerinde binlerce onbinlerce serbest ve resmi gök gözlemcisi var.bir tanesi bile mi gelmesi bu kadar yakınken böyle bir kuşağı gözlemlemez.

4:kaynak da ”galaktik insan”kitabıymış. delinin biri kuyuya taş atmış, kırk akıllı çıkaramamış.

5:26 000 yıllık periyot ta dünyanın ekinoks eğiminin döngüsü. buna göre ilkbahar ekinoksunda güneşin pozisyonu zodyak kuşağı boyunca 13 burçtan 2000 yıllık zamanlarla geçer. bu astronomik bir olaydır. astrolojik değil.yanisi burda olay sadece dünya eksen eğiminin değişmesidir. güneşlik bir olay yok.sadece gözlem meselesi.ayrıca 26000 yıl, güneşin gökada merkezine uzaklığıdır.

6:yok uçacaz yok göçecez yok ışık bedenlerimiz olacak, yok 12 kıvrıklı dna mız olcek. yav bırakın bukadar ayrıntılı nerden biliyonuz. new age tarikatlarının söylemlerine benziyor bunlar.

MARDUK GEZEGENİ:

güya bu gezegen dünyanızın dört katı büyüklüğünde bir dış gezegenmiş. 36 milyar km uzaklıktaymış ve her 3661 yılda bir gezegenimize yaklaşırmış.

eris gezegenini, sedna gezegenini marduk diye nibiru diye yutturdular sürekli. oysaki bu gezegenler o kadar küçük ki gezegen sınıfında bile değil. birer plütoidler. ve kuiper kuşağının dışında kendi halinde gezip tozmaktalar. neptün jüpiter gibi gezegenlerin ötesine geçtikleri görülmemiş. geçse bile cürmü kadar yer çeker öyle marduk gibi büyük bir gezegenin gelmesi bu kadar yakınken gözlemlenmesi gerekirdi. dünya üzerinde onbinlerce serbest gözlemci var. nasa neyi saklıyormuş?!!

UFO BASKINI:

güya uzay gemileri gelecekmiş 2012 de.şu an plütonun dışındalarmış .aheste aheste, sahil yürüyüşü yapar gibi geliyolarmış. ahanda link:

  • iç güneş sistemine giren o kadar büyük gemiler, gözlemciler tarafından farkedilir kolaylıkla.eee …hani farkeden?
  • bu ufolar milyonlarca ışık yılını kolaylıkla aşıyor, plütondan buraya gelmesi bikaç yıl sürüyor. mantık hatası…
  • şu insan ucubesi griler insanlığı yükselteceklermiş bunca yıl gizleniyorlarmış.taabi tabi. hatta kutsal kitapları da bunlar indirdi, bizi de bunlar yarattı… sırf milletin inancını sarsmak, dinimizi kültürümüzü yok etmek için atmadıkları yalan kalmadı.
Etiketler:ufolar 2012 uzaylılar ne zaman gelecek ufo 2012 uzaylılar dünyaya ne zaman gelecek ufolar ne zaman gelecek uzaylılar ne zaman dünyaya gelecek 2012de neler olacak 2012 ufo 2012 ufolar 2012de ne olacak 2012 uzaylılar uzaylilar ne zaman gelecek 2012 de dünyada neler olacak 2012 de uzaylılar mı gelecek uzaylılar türkiyeye geldi mi uzaylılar dünyaya nasıl uzaylı ne zaman dünyaya gelecek uzaylılar dunyaya inmesi videoları uzaylılar gelecek uzaylılar nasıl dünyaya geldi
Zaman dilimi: Zaman dilimi herbiri yaklaşık 15 derecelik boylama göre dizilmiş, Greenwich, İngiltere'den başlayan (bakınız UTC), insanların (saatin) bulundukları bölgede ve dünyanın başka bir bölgesinde kaç olduğunu öğrenmelerine yardım etmek için oluşturulan coğrafi yer küre dilimleridir.
Zaman (gazete): Zaman, Türkiye'de yayımlanan günlük gazete. 3 Kasım 1986 tarihinde Fehmi Koru'nun yönetiminde, A. Turan Alkan, Ali Bulaç, Hüseyin Hatemi, Mehmet Şevket Eygi gibi yazarlardan oluşan bir kadro ile yayın hayatına başladı.
Zamanın Akışında: Zamanın Akışında, 1976 Batı Almanya yapımı kült yol filmidir. Özgün adı Im Lauf der Zeit olan film ABD'de Kings of the Road (Tr :Yolun Kralları) adıyla gösterilmiştir.
Zaman serisi: İstatistik, sinyal işleme, ekonometri ve matematiksel finansta bir zaman serisi veri noktalarının sıklığıdır ve düzenli zaman aralıklarında, ardışık zaman alanlarında tipik olarak ölçülür.
Fütürizm: Fütürizm, 20. yüzyılın başlarında İtalya'da orataya çıkmış bir sanat akımıdır. Genel olarak büyük bir İtalyan fenomeniydi.
Gelecek misin?: Gelecek misin? Zerrin Özer'in dördüncü stüdyo albümüdür. Zerrin Özer bu albüm prodüksiyonunda; başta Hakkı Bulut olmak üzere Fikret Tatlı, Orhan Uzuner, Fikret Sert gibi bu müzik türünün önde gelen şarkı sözü yazarı ve müzisyenleri ile çalışmıştır.
Gelecekten Bir Gün: Gelecekten Bir Gün, Boğaçhan Dündar tarafından yönetilen 2009 yapımı komedi filmi. Film yönetmenin ilk uzun metraj filmi.
Gelecek Linux: Gelecek Linux, Gelecek A.Ş. tarafından hazırlanan, Red Hat Linux dağıtımı tabanlı, Türkçe, ticari amaçlı bir Linux dağıtımıdır.
Gelecekbilim kongresi: Gelecekbilim Kongresi (Lehçe:Kongrez Futurologiczny) 1971 yılında Stanislaw Lem tarafından kaleme alınmış bir kitap olup, Ijon Tichy isimli kahramanın Costaricana'ya (hayali Latin Amerikan ülkesi) 8. Dünya Gelecekbilim Kongresi'ni ziyaretini konu alır.

Yorumlar

  1. der ki

    uzaylilarin gelecegi dogru ama 2013 uz onlar 2013 ortalarinda veya sonlarindaa gelecekler .ben bulgaristandan ve nerdeyse her yer askerlerle dolmaya basladi sorunca savasa hazirlaniyoruz deyiyorlar kiminle deye sorursanis haberimiz yok varsada gizli deyiyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir