Uzun Uzun Kelimelerle İngilizceyi Türkçeye Çevirme

Sponsorlu Bağlantılar
citizens nin tam Uzun Uzun Kelimelerle İngilizceyi Türkçeye Çevirme En Uzun Türkçe Kelime ingilizce nasıl çevrilir uzun uzun kelimelerle ing..En Uzun Türkçe Kelime İngilizceye Nasıl Çevirilir?

Türkçe’nin en uzun kelimesi “Afyonkarahisarlılaştıramadıklarımızdan mısınız ?” İngilizceyenasıl çevrilebilir? Bu Türkçe kelimeyi İngilizlere izah edebilmek için kaç İngilizce kelime kullanmanız gerekir?

“Bir Turkçe kelime 17 İngiliz kelimesine bedeldir.” diye övünebilirsiniz.. Çünkü Türkçe’nin en uzun kelimesi olan “Afyonkarahisarlılaştıramadıklarımızdan mısınız ?” sözcüğünü İngilizceye çevirmek için tam 17 kelime kullanmanız gerekiyor,

İşte kelimenin İngilizce çevirisi:

“Are you one of those people whom we unsuccessfully tried to make resemble the citizens of Afyonkarahisar?”

Etiketler:ingilizce nasıl çevrilir uzun uzun kelimelerle ingilizceyi türkçeye çevirme en uzun türkçe kelime uzun kelimeler türkçeye çevirme ingilizce uzun kelimeler ingilizce kelimeyi nasıl türkçeye çevrilir dünyanın en uzun kelimesi türkçe ingilizce cümleler nasıl türkçeye çevrilir uzun ingilizce cümleler nasıl türkçeye çevrilir english uzun ismi uzun cümleler nasıl türkçeye çevrilir en uzun türkçe kelime ingilizce çeviri çok uzun kelime çevirme ingilizcede uzun cümleler nasıl kurulur türkçenin en uzun kelimesinin ingilizcesi ingilizcenin en uzun kelimeleri ingilizcesi çok uzun olan türkçe kelime uzun bir türk kelime ingilizce uzun kelimeler nasıl kurulur türkçenin en uzun kelimesi muvaf
Çevirmen: Çevirmen ya da tercüman, bir metni bir dilden başka bir dile çevirmeyi meslek edinen kişiye denir. Çevirmenler kitap, film, makale, tez, ticari yazışma ve sözleşmeler, hukuki dokümanlar, vize evrakı vb.
Çevirmeli ağ: Çevirmeli ağ, bir ağa (özel ağ veya internet) erişmek için bir modem ve telefon hattının kullanıldığı, telefon numarası çevirilerek erişimin sağlandığı, bir bilgisayar ağı biçimidir.
Çevirme, Tekman: Çevirme, Erzurum ilinin Tekman ilçesine bağlı bir köydür.
Çevirme, Ulaş: Çevirme, Sivas ilinin Ulaş ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir