Vesikalık Çıktı Nasıl Alınır

Sponsorlu Bağlantılar
bitti bu bunu burda ilk magic wand passport photos renk sol tutun zaman Vesikalık Çıktı Nasıl Alınır Photoshop Vesikalik Ayarlari vesikalık yapımı vesikalık çıktı nasıl alınır phot..Vesikalık Yapımı

Arkadaşlar ilk olarak CTRL+O ile resmimiz açıyoruz..Daha sonra Background eresar toolu seçiyoruz veya (E) tuşuna basıyoruz..ilk olarak saç kısmını kesmeye başlıyoruz bunu yapmadan önce kırmızı kutu içine aldığım yerlere resimdeki ayarları yapın ve mausla saçın uç kısımlarına tıklatın eliniz korkak alışmasın rahat olun saçın tamamını bu şekilde yapıyoruz..
Görmüş olduğunuz gibi Saçı temizleme işlemi bitti..Simdi ise Magic Wand toolu seçiyoruz veya (W) tuşuna basıyoruz..ve dış cizgileri kesiyoruz..

Evet bu işlem bitti simdi resmimize yumuşaklık veriyoruz ve CTRL+D yapıyoruz..burdaki değeri en fazla 2 veya 3 verebilirsiniz..

Yumuşaklık değerini verdikden sonra DELET tuşuna basıyoruz ve kesmiş olduğumuz kısımları temizliyoruz..

Artık resmimiz vesikalık moduna girdi giricek Gradined Toolu seçiyoruz veya (G)tuşuna basıyoruz veede resimdeki yollu izliyoruz..Eğer Photoshopda vesikalık resim yapacaksınız mutlaka Simpleyi seçmelisiniz..
Simpleyi seçtik işte renklerimiz sol kısımda çıktı..bunlardan hoşunuza giden 1 taneye seçin..ve daha sonra CTRL+J yapıp layerin kopyasını alın..layerin kopyasını aldığınız zaman sağ köşedeki Layer bölümünden göreceksiniz..

Burda üst kısımdaki resmi seçin ve resmin sol alt köşesinden mausu basılı tutun ve sağ üst köşesine kadar çekin ve bırakın..bunu yaptığınız zaman seçmiş olduğunuz renk ekranı kaplayacak ve resim kaybolacaktır..

Gördüğünüz gibi üst kısımdaki resim kayboldu..simdi alt kısımdaki resmi mausla tutuyoruz ve mavi olan resmin üstüne bırakıyoruz ve artık resmimiz vesikalık..

Not:Valla resimdeki abiyi tanımıyom :deli:

Vesikalık Fotoğraf Yapımı .

Eğer bilgisayarınızda kayıtlı herhangi bir resim varsa; aşağıdaki siteden vesikalık fotoğrafa çevirebilirsiniz…

Buyrun sitemiz ;

Passport photos for free – ePassportPhoto.com

Etiketler:vesikalık yapımı vesikalık çıktı nasıl alınır photoshop vesikalik ayarlari photoshop ile vesikalık almak jpeg fotoyu photoshop ile vesikalık yapmak acele vesikalık fotoğraf vesikalık fotoğraf yapın eğer bilgisayarınızda photoshop vesikalık fotoğraf rutuş photoshopta vesikalık yapma photoshop vesikalık yapma vesıkalık yapımı photoshop vesikalık vesikalık fotoshop photoshopda vesikalık photoshop ile vesikalık photoshop ile vesikalık yapma fotolardan vesikalık yapma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir