Video Capture Master Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar
almak bile daha dailymotion video dijital kamera dv kamera genel indir iphone kolay psp rapidshare resim tam video capture webcam Video Capture Master Kullanımı Video Capture Master 7.0 Kullanımı video capture master nasıl kullanılır video captur..Video Capture Master 7.0 ( Video Dan Resim Almak :))

Video Capture Master programı videolardan resim alabilmemizi sağlayan profesyonel bir programdır. Oynattığımız videoları program içerisine atarak hem izlerken hem de istediğimiz görüntüyü yakalayabiliriz.
Genel Özellikleri:

  • Webcam, dijital kamera, DV kamera ve diğer video araçlarıyla çektiğiniz videoları oynatabilir ve içerisinden resim alabilirsiniz.
  • Video dosyalarını oynatabilir ve .AVI formatında kaydedebilirsiniz.
  • Sses ve görüntü ayarlarına müdahale imkanıyla ayarlama yapabilirsiniz.
  • Kaydettiğiniz videoları kolaylık izleyebilirsiniz.
  • Çektiğiniz resimleri hızlı bir şekilde küçük olarak görebilirsiniz.
  • Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

indirmek için ;

Download

Rapidshare Linkler orjinal program linkleri ile değiştirilmiştir.
Edit: wermidon76

Video Download Capture

Video Download Capture kullanımı çok kolay bir online Flash video indirme aracıdır. Herhangi bir YouTube veya Dailymotion video indirme aracından çok daha fazlasını yapar. Video Download Capture ile online videolar internetten zahmetsizce indirilip; PC, iPod, iPhone, PSP ve DVD’ye uygun formatta kaydedilebilir. İnternet tarayıcıyı bile açmadan kolayca video indirmeye ve dönüştürmeye, zengin özellikli video indirme yöneticisinden başlayabilirsiniz. Önemli özellikler: İnternet tarayıcıda tek tıklamayla Flash video indirip yönetebilirsiniz; YouTube, Dailymotion, Megavideo gibi önemli video paylaşım sitelerinin tümüne tam destek sunar; Videoları iPod gibi taşınabilir medya çalarlara veya cep telefonlarına uygun formata çevirip aktarabilir; Toplu dosya indirme, dahili FLV Flash oynatıcı ve çoklu dil desteğine sahiptir
Video Download Capture programını indir

Etiketler:video capture master nasıl kullanılır video capture master kullanımı video capture master 7.0 kullanımı video capture master ile resim nasıl alınır video capture videodan resim alma videodan otomatik resim alma video capture ile resim nasıl alınır video capture master nasıl calışır resimli anlatım avi den foto alma video capture master free nasıl kullanılır video capture master kullanılması video capture master 7.0 nasıl çalışr videodan foto alma aviden resim alma video capture master video dan resim almak video capture master nasıl vi alınır Video Capture Master KULLANIMI video capture master resim alma video capture master fotoğraf nasıl alınır
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.
Master of Puppets: Master of Puppets, ABD'li heavy metal topluluğu Metallica'nın üçüncü albümü. 21 Şubat 1986'da Elektra Records etiketiyle yayınlanmıştır.
Dünyanın Uzak Ucu: Dünyanın Uzak Ucu (orijinal adı: The Far Side of the World) 2003 yılında çekilmiş Peter Weir'in yönettiği Russell Crowe'un Jack Aubrey rolünde, Paul Bettany'nin de Stephen Maturin rolünde oynadığı bir filmdir.
MasterCard: MasterCard, 1966 yılında ABD'de kurulmuş olan finans şirketidir. Kredi kartı gibi materyaller üzerine kurulmuştur.
Master of Reality: Master of Reality, heavy metal müziğin öncülerinden Black Sabbath'ın 1971 yılında çıkardığı albümleridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir