Video Nasıl İnternete Koyulur

Sponsorlu Bağlantılar
abone aptal blogger daha fazla google ilk kendi ya yap yaya yeni bir yok youtube Video Nasıl İnternete Koyulur Youtube Nasıl Video Koyulur youtube video nasıl koyulur video nasıl internete ..Youtube Ye Nasıl Video Koyacam Yardım Pls Ya

ya resimli anlatırmısınız ya üye oldum upload video dedim upload etti tmm ee sonrasını beceremiyom asıl orasını en ayrıntılı biçimde anlatırmısınızz

Youtube Videosu Siteye Ekleme, Video Nasıl Eklenir?

YouTube, aptal komik, ilginç ve kışkırtıcı içerik her türlü sahiptir. YouTube hakkında daha fazla bilgi edinin. Bir YouTube hakkında en çekici şeylerin nasıl başkaları ile bu içeriği paylaşmak kolay. Kolayca kendi blog içine YouTube’da herhangi bir video katıştırabilirsiniz. İşte nasıl sen yap.

İlk, YouTube gidip böyle bir video bulabilirsiniz. Sizin oluşturduğunuz bir video olmak zorunda değildir.

Sonra, video sağ doğrudan kutusuna bakın. Sadece bu kutusu videoları abone izin yok, aynı zamanda size Video Embedding için kodu verir. Hat gidin bu kutunun altındaki iliştir kutladı. Kodu kutusunda kelime iliştir yanındaki içini tıklatın. Tüm kodu metin otomatik olarak vurgulanır olmalıdır. Zaman seçim gerekir değilse. Bu kodu kopyalayın. Sağ fare tıklayarak kopyalayabilir ve açılan menüden seçerek kopyalayın.

Ardından, blogunuzun içine bu kodu yapıştırın gerekir. Bu eğitimde için, Blogger, Google ücretsiz bir blog hizmeti olan kullanır. Blogger hakkında daha fazla bilgi edinin.

Blogger hesabınıza giriş yapın ve Blogunuz için yeni bir mesaj oluşturur. Seçin, HTML sekmesinde düzenlemek ve YouTube kopyaladığınız kodu yapıştırın. Size HTML sekmesinde emin olmak önemlidir birinci seçildi. Sağ tıklayarak kodu yapıştırın ve açılan menüden yapıştır seçeneğini

That’s it. Basın sonrası düğmesini ve sonra önizleme blog’unuza, her şey çalışır emin olun. Zaman okuyucuların blogunuza bakmak, bunlar gömülü video göreceksiniz ve merkezinde play düğmesine de tıklayabilirsiniz Videoyu izlemek için.

It olarak yüklenen bu video otomatik olarak yerine okuyucu tıklayın yapma çalış çok HTML kodunu değiştirmek mümkün. Ancak, bu tavsiye etmiyoruz. Kimin video sanmıyoruz okuyucularına kaba olduğunu ve gerçekte kim yavaş bağlantısı olan kullanıcıların sürükleyebilirsiniz.

Etiketler:youtube video nasıl koyulur video nasıl internete koyulur youtube nasıl video koyulur youtube nasıl slayt yayınlanır youtubeye nasıl video koyulur yutubeye nasıl vido koyulur youtuba nasil video koyulur youtube downloader nasıl wideo koyabilirim internete nasıl video ve yazı koyulur Youtube ye nasil video konur video internete nasıl koyulur nasıl video internete koyulur internete nasıl video koyulur youtube vidio nasıl koyulur youtubede video nasıl koyulur internete nası video koyulur youtube nasıl video youtubeye nasıl video koyulur 2012 you nasıl video konulur youtubeye nasıl fotoğraf konulur
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir