Vista Ekran Okuyucu Kapatma

Sponsorlu Bağlantılar
ama bir bu diye ekran Vista Ekran Okuyucu Kapatma Ekran Okuyucusunu Kapatma ekran okuyucu kapatma vista ekran okuyucu kapatma ..Vista Da Ekran Okuyucu Kapanmıyor

Arkadaşlar

Vista da ekran okuyucu diye bir program var ben bu programı denemek için açtım ama şimdi kapatamıyorum
Windows her başladığında bu programı çalıştırıyor
Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler…

Etiketler:ekran okuyucu kapatma vista ekran okuyucu kapatma ekran okuyucusunu kapatma ekran okuyucusu nasıl kapatılır ekran okuyucusu ekran büyüteci kapatma vista da büyüteçi iptal etme ekran okuyucu nasıl iptal büyüteç nasıl kapatılır otomatik ekran görüntüsü devre dışı bırakma ekran okuyucu iptal etme windovs ekran okuyucu büyüteç nasıl kapanıyor xp ekran koruyucu kapatma erişim kolaylığı merkezini kapatma ekran okuyucusu başlangıç ekran büyüteci nasıl kapatılır ekran kapanmasini kaldırma ekran okuyucu erişim kolaylığı merkezi nasıl kapatılır
Orta Dünya evreni: J. R. R. Tolkien, İngiliz Edebiyatı'na bir mitoloji kazandırmak gayesiyle "Orta Dünya evreni"ni kurguladı.
Bilgisayar monitörü: Monitör, görüntü sergilemek için kullanılan elektronik ya da elektro-mekanik aygıtların genel adı. Monitör, başta televizyon ve bilgisayar olmak üzere birçok elektronik cihazın en önemli çıktı aygıtıdır.
Ekran kartı: Ekran kartı, bilgisayarın görüntü vermesini sağlayan birimidir. Ekran kartları harici ISA, VLB, PCI, AGP veya PCI-Express veriyollarını kullanan PC kartları olarak veya anakart üzerinde chipset içerisinde yerleşik olarak bulunmaktadır.
FK Ekranas: Futbolo Klubas Ekranas, Panevėžys kasabasında kurulan ve Litvanya A Ligi'nde mücadele eden bir futbol kulübüdür.
Ekran görüntüsü: Ekran yakalama görüntüsü, çeşitli programlar vasıtası ile ekranda o andaki görüntünün anlık fotoğrafının çekilmesidir.
Ekranoplan: Ekranoplan, ilk olarak Rusların hazar denizinde hızlı nakliyat yapabilmek amacıyla geliştirilip üretilen, deniz seviyesindeki muazzam kararsız bölgede ( muazzam kararsız bölge : dünya üzerindeki en kararsız bölge hava su arası dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir