Vucut Geliştirme Dergileri
Vücut Geliştirme Hareketleri Dergi


RapidShare: Easy Filehosting

Etiketler:vücut geliştirme dergileri vucut geliştirme dergileri bodybuilding dergileri vucut gelistirme dergileri vücüt geliştirme dergileri body dergileri vücut geliştirme teknikleri resimli anlatım Vucud geliŞtirme dergileri vucut geliştirme dergisi vucut gelıstırme dergılerı vücut geliştirme hareketleri kitabı indir vücut geliştirme kitap indir vücut geliştirme dergilerini indirmek hareketli resim anlatımlı vücut geliştirme vücut dergileri body dergi vücut geliştirme egzersiz görsel anlatım vucut geliştirme dergıleri egzersiz hareketleri resimli anlatım vücut geliştirme hareketleri indir
Vücut bölgeleri: Vücut bölgeleri, canlıların çeşitli kısımlarına verilen adlardır.
İnsan vücudu: İnsan vücudu, fiziksel ve kimyasal yapılardan oluşan bir sistemler bütünüdür. Vücut, insan sağlığının maddesel parçasıdır; insan varlığının korunması ve soyun sürekliliği için birbiriyle uyumlu bir biçimde çalışan öğelerden oluşmuştur.
Vücut simetrileri: Vücut simetrileri, hayvanların dış görünümlerinin simetrik veya düzensiz bir biçimde olmasıdır.
Vücut geliştirme: Vücut Geliştirme, ağırlık kaldırma, kalori alımı ve diğer uygulamaların bir araya getirilmesiyle kas telciklerinin (fibres) geliştirilmesi işlemidir. Bu aktivite ile uğraşan kişiye vücut geliştirici (Body Builder) denir.
Vücut kitle indeksi: Vücut kitle indeksi (VKİ), vücut ağırlığının (kg), boy uzunluğunun metre cinsinden karesine bölünmesiyle hesaplanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir