Warning Nothing Will Be Rendered

Sponsorlu Bağlantılar
ama bu daha dio direct3d directx 3d directx sdk ekran falan functionality galba hafta hersey mrb nvidia silkroad smdi uzun veya yeni Warning Nothing Will Be Rendered Directx Sdk Sorunu silkroad directx sdk hatası warning nothing will b..Directx Sdk Sorunu :( (arkadşlar Lütfen Bakarmısnız,çok Acil)

Arkdaşlar Silkroad*a girerken her zamn başka bir sorun veriyor , bundan önce NVIDIA fx 5500 * ü yüklememi istemisti 😉 bnde yükledim ama smdi çok daha farkLı , DirectX SDK adlı bir programı indirmemi istiyor bnde indirdim ama olmadı , bi bilginiz varsa yardım eder misiniz Lütfen :(

Bu sorunu veriyor;

Warning: Nothing will be rendered
The reference rendering device was selected, but your computer only has a reduced-functionality reference device installed. Install the DirectX SDK to get the full reference device.

Arkadaşlar Silkroad Yükledim Ama Directx Hatasi Werdi Bakin Lutfen

arkadaşlar oyunu yükledim,kurdum uploadda etti sonra directx istedi pc yi format attırdım yeni ondan directx yoktu galba sonra sitesinden indirdim kurdum. sonra start dedim we bu cıktı hepsini yasamıom cok uzun bu :
Install the directx sdk to get the ful reference device dio nolur yardım edin bildiğinis directx warsa nolur yardım edin :(:(:(

Ati Directx 3d Sorunu?

mrb arkadaşlar bilgisayar ekran koruyucuda ve oyunlarda daha yeni veya direct3d uyumlu bir ekran kartı gerekmektedir dio. ama bir hafta öncesine kadar hersey normaldi oyunları falan açıyordu teşekkürler╩

Etiketler:silkroad directx sdk hatası warning nothing will be rendered directx sdk sorunu directx sdk kurulumu directx sdk hatası silkroad directx sdk silkroad reference hatası nothing will be rendered silkroad sorunu silkroad açarken dirext hatası veriyor reduced functionality reference device installed silkroad warning:nothing hatası son destan directx sdk hatası silkroad r directx sorunu joysro directx hatası sro directx sdk hatası neden verir microsoft directx sdk kurulum hatası directx sdk hatası çözümü warning nothing will be rendered hatası silkroad silkroad-r directx hatası
Trent Reznor: Trent Reznor, Nine Inch Nails isimli tek kişilik müzik girişiminin yaratıcısıdır. 5 yaşında piyano çalmaya başladı.
Nothing Else Matters: "Nothing Else Matters", ABD'li heavy metal grubu Metallica'nın Siyah Albüm ya da Metallica olarak adlandırılan albümlerindeki 8. parça.
Nothing Fails (şarkı): ABD'li ünlü pop müzik şarkıcısı Madonna'nın 2003 çıkışlı albümü American Life'tan çıkan üçüncü şarkıdır.
Nothing Really Matters: ABD'li ünlü pop müzik şarkıcısı Madonna'nın 1998 çıkışlı Ray of Light albümünden çıkan beşinci ve son şarkıdır.
Nothing Left to Do But Cry: Non ci resta che piangere senaristiğini, yönetmenliğini ve baş rollerini Roberto Benigni ve Massimo Troisi yaptığı 1984 yapımı İtalyan komedi filmdir.

Yorumlar

  1. sercan ahıshalı der ki

    aynı hata bende de cıkıyo bi cok sey arastırdım ama sanırım hata driver da cünkü bende format attırdım ve atan kisiler bilgili degil yarım yamalak yaptıklarından oluyo cözüm bulan e mail e ne olur atsın nasıl yaptıgını

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir