Winamp Video Açma

Sponsorlu Bağlantılar
ama bozuk muha oda Winamp Video Açma Winampta Video İzleme winamp video izleme winamp video açma winampta vid..Winampta Video İzlemek İçin Ne Yapmam Gerek Benimki Açılmıyor

winampta bigisayarda yüklü olan videoları izlemek için ne yapmalıyım resimli anlatırsanız iyi olur benimki görüntüyü göstermiyo sesi çıkıyo ama oda bozuk nasıl düzeltirim yardım ederseniz sevinirim teşekkür ederim:muha: :kızgın:

Etiketler:winamp video izleme winamp video açma winampta video izleme winamp film izleme winamptan video izleme winampta film izlemek winamp video açmıyor winamp ile video izleme winampta video nasıl izlenir winamp ta video nasıl izlenir winamp ta video izleme winamp bazı videoları açmıyor winampta dvd izlemek winapta video nasıl izlenir winap dan video izleme yardımı winamp video nasıl açılır winampta video izleme nasıl molur winamp video açmak winamptan video izle winampta film izleme
Video oyunu: Video oyunu, bilgisayar veya oyun konsolu gibi görüntü sinyali gönderen bir video ile görsel bir kullanıcı arayüzü (televizyon, monitör vs.) kullanılarak oynanan oyun türü.
Videoton FC: Videoton FC bir Macar futbol kulübüdür. Székesfehérvár'da kurulmuştur. 2010-2011 sezonunda ilk defa Macaristan Ligi şampiyonu olan kulübün Avrupa'daki en büyük başarısı ise 1984-85 sezonunda UEFA Kupası'nda final oynamasıdır.
Video oyunu konsolu: Oyun konsolu, bilgisayar harici televizyon bağlantısı yoluyla oyun oynama imkânı veren veri tabanı bilgisayar kökenli eğlence cihazıdır.
Video klip: Video klip reklamsal ya da sanatsal amaçlarla çekilen, görüntüyle sesin bütünleştirilmesiyle oluşturulmuş kısa filmdir.
Acman: |-
Açma, Gölyaka: Açma, Düzce ilinin Gölyaka ilçesine bağlı bir köydür.
Açma, İdil: Açma, Şırnak ilinin İdil ilçesine bağlı bir köydür.
Açmabaşı, Kocaali: Açmabaşı, Sakarya ilinin Kocaali ilçesine bağlı bir köydür.
Açma, Gerger: Açma, Adıyaman ilinin Gerger ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir