Windows 7 Akvaryum

Sponsorlu Bağlantılar
akvaryum bile bir daha duvar ekran koruyucu flash player 10 indir iptal living marine aquarium living marine aquarium screensaver marine aquarium screensaver mercan renkler ses efektleri veya windows 2000 windows 98 windows xp Windows 7 Akvaryum Windows Xp windows xp akvaryum windows 7 akvaryum windows xp ..Windows Xp İçin Gerçek Bir Akvaryum Balıklara Yem Bile Verebiliyorsunuz Süper

:dans: :dans:
Tıkla İndir.. :bye: :bye:

ALINTIGörüntüden kalitesi anlaşılıyor bence denedikden sonra yorum yaparsanız indirecek arkadaşlara iyi bir yönlendirme olur sevgilerle

NOT:Windows 98 de denenmemiştir indirecek arkadaşlara önemle hatırlatılır..

Akvaryum 3d Ekran Koruyucu Bedava İndir Windows 7/vista/xp İçin

Akvaryum 3D Ekran Koruyucu

Living Marine Aquarium Screensaver: Artık her zamankinden daha gerçekçi ekran, 3 boyutlu, gerçekçi renkler, hareketli 3D mercan kayalığı üzerinde yüzen balıkları ve diğer deniz canlıları ile inanılmaz bir akvaryum.

Ses efektleri ile mükemmel görüntülerin tadını çıkarın.

Akvaryum 3D Ekran Koruyucu Windows 7, Vista, XP,Windows 2000 işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

Özellikleri;

  • Egzotik, tropikal 3D balık
  • Birden fazla balık çeşitleri ve deniz yaşamı
  • Akvaryum sesleri ve kabarcıklar

Not: Akvaryum 3D Ekran Koruyucunun çalışması için DirectX 6, Flash Player 10 veya üst versiyonlarının sisteminizde yüklü olması gerekir.

Free Download: Living Marine Aquarium Screensaver İndir

Yükleme sırasında sisteminize ekran koruyucu ve duvar kağıtı ekler. Herhangi bir zararlı yazılım değildir. Üreticiler tarafından reklam amaçlı konulmuştur. Yükleme tamamlanana kadar herhangi bir iptal işlemi yapmayınız. Yüklemeden sonra eklenen diğer ürünleri silebilirsiniz.

Etiketler:windows xp akvaryum windows 7 akvaryum windows xp akvaryum windows 7 windows xp akvaryum teması windows xp akvaryum ekran koruyucu ekran koruyucu akvaryum 3d akvaryum ekran koruyucu akvaryum ekran koruyucu indir windows 7 gercek akvaryum windows xp akvaryum ekran koruyucu indir xp için resimler xp temaları akvaryum en güzel tema xp ye akvaryum kaliteli 3d akvaryum windows xp için akvaryum resmi windows 7 akvaryum ekran koruyucu windows 7 ekran koruyucu gerçek balık akvaryumu 3d kolay indir akvaryum
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Akvaryum listesi: Bu listede, dünya üzerinde tamamı halka açık olan ulusal veya uluslararası Akvaryumlar ve Okyanus Akvaryumları listelenmiştir:

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir