Windows 7 Masa Üstü Araçları

Sponsorlu Bağlantılar
bence burada hadi harika Windows 7 Masa Üstü Araçları Windows 7 Temaları Masaüstü Araçları masaüstü araçları windows 7 masa üstü araçları win..Windows 7 Neden Fazla Oyun Yüklemiyor Hadi Gelin Paylaşalım Dostlarım…

bence o bir program bilgisayarı olabiliryada başka bir yorumlar

Windows 7 Temaları,duvar Kağıdı,masaüstü Araçları

5 tema, 13 duvar kağıdı ve 8 masaüstü aracı burada sizi bekliyor.


Masaüstü Saatleri (kaçırmayın)

Harika Masaüstü Saatleri!!!
Çeşit Çeşit!
58 Mb

DOWNLOAD!

Etiketler:masaüstü araçları windows 7 masa üstü araçları windows 7 temaları masaüstü araçları windows 7 masaüstü araçları ve temaları WINDOWS7 TEMALARI en güzel win 7 tema windows 7 aracları ve temaları windows 7 saat teması windows 7 temaları duvar windows 7 masaüstü araçları temaları
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Üstündev: Üstündevler (ayrıca hiperdevler), olağanüstü büyüklüğe sahip yıldızlardır. İzgeleri geniş bir gazyuvarı varlığını belirtmektedir.
Hipernova: Hipernova; süpernovadan birkaç kat güçlü olan yıldız ölüm şeklidir. Ölmekte olan yıldızın kutup bölgelerinde az olan basınç, patlamanın her yöne yayılması yerine polar olarak iki yönlü ve daha yoğun olmasına sebep olur.
Ustura (film): Ustura veya özgün İngilizce ismiyle Machete, 2010 yapımı Amerikan aksiyon filmidir. Yönetmenliğini Robert Rodriguez ile Ethan Maniquis üstlendiği filmin başrolünde Danny Trejo'nun oynamıştır.
Üstün Asutay: Üstün Asutay,   (d. 1938, İstanbul), Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
Ustura Kemal: Ustura Kemal, ressam Haldun Sevel'in hazırladığı aynı isimli çizgi romanın kahramanıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir