Windows 7 Msn Kayıtları

Sponsorlu Bağlantılar
bekliyorum bunu bunun diye msn veya Windows 7 Msn Kayıtları Bilgisayarda Cookieler Nerde msn konusmaları nereye kayıt olur windows 7 msn ka..Windows Konuşmaları Nerede Kayıt Ediyor

selam arkadaşlar bilgisayarda her hangi bir program yüklü olmadığı halde windows msn konuşmaları veya girdiğin başka siteleri kayıt ediyor diye biliyorum peki bunları nereye kayıt ediyor ben bunu nasıl bulabilirim.
veya şöle söylüyeyim bir programın yüklü oldugunu varsayalım bunun yüklü olup olmadığını ben ne şekilde anlayabilirim.
cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşkür ederim.:)

Msn'de De Karşındakinin Diğer Kişilerle Konuşmalarını Görebilmek

:dikkat: arkadaşlar selam.
çok kötü bir kazık yedim. Bana lütfen yardım edin!!! Sevgilimin diğer kişilerle yaptığı konuşmaları görmem lazım. sanırım bir yama varmış. resimle vs. beraber gönderiliyormuş kişi onu silene kadar yazışmalarını görebiliyormuşsunuz. bilen varsa anlatsın. bir de sakıncaları nelerdir bahsederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler. :agla:

Etiketler:msn konusmaları nereye kayıt olur windows 7 msn kayıtları bilgisayarda cookieler nerde windows 7 de msn kayıtları nerede msn konuşmaları nereye kayıt oluyor msn kayıtları nerede msn görüşmeleri nasıl bulunur msn konuşmaları nereye windows 7 msn konuşmaları windows 7 de msn kayıtları windows live messenger konuşma kayıtları nerede windows 7 msn kayıtları nerede messenger kayıtları nerede msn de kayıtlı konuşmalar msn konuşma geçmişi windows 7 win 7 msn konuşmaları msn konusmlarını pc de nerde bulunur msn de konusmalar kayıtları nerdedır windows 7 de msn konuşmaları msn konuşmalara hangi dosyaya kayıt olur
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir