Windows 7 Otomatik Kullan

Sponsorlu Bağlantılar
ama bunun burada control panel eylem iphone itunes pek pencere start menu ya yok Windows 7 Otomatik Kullan Windows 7 Cd Otomatik Açılmıyor güncellemeleri nasıl kapatırım windows 7 otomatik ..Windows 7 De Otomatik Çalıştır Özelliğini Nasıl Kapatırım?

Windows 7 de iPhone için Otomatik Çalıştır Özelliğinin Kapatılması

Bilgisayarınıza bir CD/DVD ya da USB bir aygıt taktığınızda, karşımıza takmış olduğumuz aygıt ile ilgili çeşitli özelliklerin listelendiği Otomatik Çalıştır (Auto Play) penceresi gelir. Bu pencere üzerinden uygun eylemi seçerek işlemlerimizi hızlandırabiliriz.
Eğer bir iPhone sahibiyseniz, her bilgisayara bağladığınızda Otomatik Çalıştır özelliğinin karşınıza gelmesini istemeyebilirsiniz. Çünkü iPhone’u, iTunes olmadan kullanmak pek mümkün değil. Bunun yanında sadece şarj etmek için takmış olduğunuz anlarda da bu pencerenin çıkması anlamsız gelebilir.

Eğer Windows 7 kullanıyorsanız ve iPhone için Otomatik Kullan (Auto Play) özelliğini devre dışı bırakmak istiyorsanız aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.
1. Öncelikle aşağıdaki adımları izleyerek Otomatik Kullan özelliklerini yapılandıracağımız bölüme giriyoruz.
Başlat Menüsü (Start Menu) -> Denetim Masası (Control Panel) -> Donanım ve Ses (Hardware and Audio) -> Otomatik Kullan (Auto Play)
2. Açılan pencere üzerinde Aygıtlar (Devices) başlığı altında iPhone seçeneğini göreceksiniz. Burada bulunan liste kutusu içerisinden Eylem Yok (Take No Action) seçeneğini seçiyoruz.

Yapmış olduğumuz bu işlemden sonra iPhone’u bilgisayara bağladığımızda Otomatik Kullan penceresi artık karşımıza gelmeyecek.

Xp Otomatik Güncelleştirmeyi Nasil Tamamen Kapatiriz Yada Bir Programi Varmi ?

ArkadaŞlar Yardima İhdİyaÇ Var. Xp Otomatİk GÜncelleŞmeyİ Kapatiyorum. Ama Durmadan Ekranin SaĞ Tarafinda Uyari Verİyor. Bu GÜncelleŞmeyİ Tmmmen Kapamak İÇİn Ne Yapmam Gerekİyor . AÇiklayici Bİr Anlatimla Anlatirsaniz Sevİnİrİm. Şİmdİden SaĞolun :d

Etiketler:güncellemeleri nasıl kapatırım windows 7 otomatik kullan windows 7 cd otomatik açılmıyor bilgisayarı otomatik kapatma çalıştır windows 7 otomatik çalıştırı kapatma windows 7 otomatik çalıştır usb otomatik kullan kapatma windows 7 güncellemeleri nasıl kapatırım windows 7 cd otomatik kullan çalışmıyor otomatik çalıştırı kapatma windows 7 windows 7 cd otomatik başlatma güncellemeleri nasıl kapatırım windows 7 win7 otomatik çalıştır kapatma otomatik kullan kapatma win7 windows 7 usb otomatik kullan çalışmıyor cd otomatik açılmıyor win7 başlat çalıştır windows 7 windows 7 usb otomatik kullan kapatma windows autoplay özelliği
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Otomatik Portakal (film): Otomatik Portakal, Anthony Burgess'in aynı adlı yapıtından uyarlanan 1971 yapımı 137 dk.'lık Amerikan filmi.
Otomatik şanzıman: Otomatik vites kutusu aracın yük ve yol durumuna uygun olarak kendiliğinden vites değişimi yapan vites kutusudur.
Piyade tüfeği: Piyade tüfeği, en eski askeri sınıf olan piyadenin ana muharebe silahıdır. Kullanımı standarttır.
Otomatik Portakal: Otomatik Portakal, Anthony Burgess'in en iyi eserlerinden biri olan roman. Eserin orijinal ismi A Clockwork Orange'dir.
Otomatik kontrol: Otomatik Kontrol Sistemleri, ait olduğu sistemi insan müdahalesi gerektirmeksizin arzu edilen değerlerlerde tutmayı amaçlayan sistemlerdir.
Kullanıcı arayüzü: Kullanıcı arayüzü, veya kullanıcı arabirimi (İnsan Makine Arayüzü) insanların bir makine, cihaz, bilgisayar programı ya da karmaşık aletlerle etkileşimini sağlayan yöntemlerin bileşkesine verilen addır.
Kullanıcının geliştirdiği içerik: Kullanıcının geliştirdiği içerikler kullanıcılar tarafından geliştirilen çeşitli medya içeriklerini tanımlamak amacında kullanılır.
Kullanım Senaryosu: Kullanım Senaryosu (Use Case), sistemlerin işlevsel gereksinimlerini kapsamak için yazılım ve sistem mühendisliğinde kullanılan bir tekniktir.
Kullanım senaryosu diyagramı: Kullanım Senaryosu Diyagramları
Userbar: Userbar (Türkçe: Kullanıcı çubuğu), ufak 3D görünümlü dikdörtgensel görüntülerdir. Genellikle internet forumlarında imza yerine kullanılmak amacıyla tasarlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir