Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı Etkinleştirme

Sponsorlu Bağlantılar
beta cmd destek ilk microsoft olsa search bar slc start menu torrent vbs Windows 7 Ultimate Ürün Anahtarı Etkinleştirme Windows 7 Ürün Anahtarı Etkinleştirme windows 7 ultimate ürün anahtarı windows 7 ultimat..Windows 7 Etkinleştirme

Aşağıdaki Ürün Anahtarları Microsoft tarafından yayınlanmış olup, tamamen Microsoft sunucularında oluşan yoğunluğa destek olmak amacıyla yayınlanmıştır.

Windows 7 Etkinleştirme

Windows Pre-Beta sürümünün Torrnet sitelerine düşmesinin üzerinden kısa bir zaman geçmiş olmasına rağmen binlerce kişi deneme fırsatı buldu. Tabi Torrent sitelerinden indirilen sürümü, Microsoft Download Center üzerinden indirilmediği için kurulum sonrasında Ürün Anahtarı sorunu yaşanıyor. Her ne kadar ön sürümde olsa aktivasyon istiyor. Aksi takdirde 30 gün sonunda işletim sistemi kullanılamaz hale geliyor.
Windows 7 Pre-Beta Download yazımızı inceleyerek BETA sürümünü temin edebilirsiniz. Bu yazımızda torrent üzerinden deneme sürümünü indiren kullanıcılar için Windows 7 etkinleştirme yöntemlerini anlatacağız. Böylece Windows 7 Pre-Beta kullanım sürenizi uzatmış olacaksınız.
1. İlk olarak aşağıdaki Ürün Anahtarları kullanılarak aktivasyon işlemi gerçekleştirilebilir.
Windows 7 RC 32-Bit

RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM
6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG
MVBCQ-B3VPW-CT369-VM9TB-YFGBP
C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3
P72QK-2Y3B8-YDHDV-29DQB-QKWWM
KGMPT-GQ6XF-DM3VM-HW6PR-DX9G8
MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P
C43GM-DWWV8-V6MGY-G834Y-Y8QH3
GPRG6-H3WBB-WJK6G-XX2C7-QGWQ9
MVYTY-QP8R7-6G6WG-87MGT-CRH2P
Windows 7 RC 64-Bit

6F4BB-YCB3T-WK763-3P6YJ-BVH24
RGQ3V-MCMTC-6HP8R-98CDK-VP3FM
KBHBX-GP9P3-KH4H4-HKJP4-9VYKQ
6JQ32-Y9CGY-3Y986-HDQKT-BPFPG
BCGX7-P3XWP-PPPCV-Q2H7C-FCGFR
2. Eğer yukarıdaki ürün anahtarları işinizi görmediyse Start Menu –> Search Bar üzerine “cmd.exe” yazarak komut satırını başlatıyoruz.
Komut satırı penceresi üzerine aşağıdaki komutları yazıyoruz ve Enter‘a basıyoruz.sysprep /generalize
slmgr.vbs –rearm
rundll32 slc.dll,SLReArmWindows
Yukarıdaki Ürün Anahtarları Microsoft tarafından yayınlanmış olup, tamamen Microsoft sunucularında oluşan yoğunluğa destek olmak amacıyla yayınlanmıştır.

Etiketler:windows 7 ultimate ürün anahtarı windows 7 ultimate ürün anahtarı etkinleştirme windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme windows 7 etkinleştirme kodu windows 7 ultimate 64 bit ürün anahtarı windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme kodu windows 7 ultimate ürün anahtarı 32 bit windows 7 ürün etkinleştirme kodu windows 7 ultimate 32 bit ürün anahtarı windows 7 aktivasyon kodu windows 7 ürün etkinleştirme win 7 ultimate ürün anahtarı 32 bit windows 7 ultimate ürün anahtarı 64 bit windows 7 etkinleştirme ürün anahtarı windows 7 ürün etkinleştirme anahtarı windows 7 ultimate etkinleştirme kodu win 7 etkinleştirme kodu windows 7 ürün anahtarı etkinleştirme kodları win 7 etkinleştirme windows 7 etkinleştirme şifresi
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Ultimate Spider-Man: Ultimate Spider-Man, Marvel Comics çizgi romanlarının bir süper kahraman karakteridir. Spider-Man serisinin modernize edilmiş halidir.
Ultimate Spider-Man (video oyunu): Brian Michael Bendis ve Mark Bagley'in tasarımını yaptığı ultımate Spider-Man dergisinden esinlenerek yapılan, 3 boyutlu
Ultimate Fights from the Movies: Ultimate Fights from the Movies 2002 yapımlı arşivden görüntüler içeren belgesel tadında bir filmdir.Film direkt piyasaya sürülmüşdür.Filmde bazı filmlerdeki dövüş sahneleri gösterilmektedir(Hong Kong,ABD vesaire).Türkiyede bulunmamaktadır.
İnanılmaz Kurtuluş: İnanılmaz Kurtuluş, özgün adlarıyla Man vs. Wild, Born Survivor: Bear Grylls, Ultimate Survival ya da Survival Game, Discovery Channel'da Bear Grylls tarafından sunulan bir hayatta kalma dizisidir.
Ürüng Ayığ Toyon: Ürüng Ayığ Toyon - Türk, Altay ve Yakut mitolojilerinde Gökyüzü Tanrısı. Ürüng Ay Toyon olarak da söylenir.
Ürün (dergi): Ürün Sosyalist Dergi'nin ilk sayısı Temmuz 1974'te yayınlanmıştır. Dergi, Türkiye Komünist Partisi'nin Atılım Dönemi'nin yasal alandaki sözcüsü konumundadır.
Ürün adı olmuş markalar: Ürün adı olmuş markalar, piyasada bulunmayan bir ürün tüketiciye ilk sunulduğunda, markasının ürünün adının önüne geçme durumudur.
Ürüng Ağar Toyon: Ürüng Ağar Toyon - Türk, Altay ve Yakut mitolojilerinde Canlılar Tanrısı. Yeryüzündeki tüm sürecin işleyişinden, insanlardan ve diğer canlılardan sorumludur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir