Windows Xp Temaları Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar
192 256 mb ram c ronaldo dark themes dj indir interface media center original theme rar ronaldo skin pack sp3 style pack system requirements t4 windows xp Windows Xp Temaları Türkçe Xp Sp3 Vista Teması windows xp vista teması windows xp temaları türkçe..Windows Xp İçin Süper Vista Teması

Features:

  • Supports Windows XP SP1, SP2, SP3, Media Center and 2003.
  • Low system requirements, Works well on 500 Mhz CPU with 256 MB RAM.
  • Easy Restore to original theme.
  • Media Player 11 Multi Color Aero Interface, Aero Skin Pack
    With Basic & Dark Themes.

Rapidshare Linkler orjinal program linkleri ile degistirilmistir.
Edit:dj_adem26
BURDAN INDIR

Windows Xp İçin ( Vista ) Tema Serisi !

Windows Vista Style Pack ——- Hazırlayan : ( c-ronaldo )

Boyut = 192 MB
———————————————————————————
Part 1 : 70 MB
Part 2 : 70 MB
Part 3 : 52 MB
————————————————————————————
Download

http://rapidshare.com/files/59479407/c-ronaldo.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/59492017/c-ronaldo.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/59504679/c-ronaldo.part3.rar.html

Vistamizer_1.1.6 Harıka Bir Xp(vistaya Cevirme)teması

VistaMizer_1.1.6 Harıka Bir XP(Vistaya Cevirme)TemasıWindows XP icin hazırlanmıs bır tema olup vista gorunumu saglar.
Prog kalıtelı ve kullanıslıdır.Kendımde kullanıyorum su an hıc bır sorun yoktur.
Bastan ıtıbaren pcnızı vıstaya donusturur.

DOWNLOAD


Windows Xp İçin Vista Temaları

http://rapidshare.com/files/149138844/WB_themes_uploaded_by_viper_t4.rar

http://rapidshare.com/files/149140594/diablo2.zip.
bir tşk etseniz yeter

Etiketler:windows xp vista teması windows xp temaları türkçe xp sp3 vista teması windows xp için vista teması indir windows xp için windows vista teması indir windows xp tema vista temaları xp sp2 vista temaları windows vista teması xp için vista teması xp xp sp2 türkce vista temaları xp sp2 vista teması windows xp vista temaları indir windows xp süper temalar xp sp3 vista temaları xp uyumlu windows 8 teması indir xp işletim sistemi teması Windows xp ye vista basic teması windows xp temaları indir windows xp sp3 vista teması
Microsoft Windows: Microsoft Windows, (Türkçe: pencereler) kullanıcıya grafik arabirimler ve görsel iletilerle yaklaşarak, yazılımları çalıştırmak, komut vermek gibi klavyeden yazma zorunluluğunu ortadan kaldıran, Microsoft şirketinin geliştirdiği dünyada en çok kullanılan bir işletim sistemi ailesidir.
Windows XP: Windows XP, Microsoft'un kişisel bilgisayarlar ve sunucu sistemleri için ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen altıncı ana sürümüdür.
Windows Vista: Windows Vista (Türkçe: uzak manzara), kişisel bilgisayarlar için geliştirilen Microsoft Windows işletim sistemleri ailesinin sürüm olarak altıncı üyesidir.
Windows 7: Windows 7 (önceden Blackcomb ve Vienna kod adlı) Microsoft Windows'un perakendeye sunulmuş en son işletim sistemidir.
Windows 2000: Windows 2000, Microsoft'un ürettiği işletim sistemi ailesi Windows'un NT çekirdeği üzerinde yükselen beşinci ana sürümüdür.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Türkçe Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.
Turkcell: Turkcell (söyleyiş: ), Türkiye'nin ilk GSM, 2G ve 3G operatörüdür. GSM 900 teknolojisini kullanarak hizmet vermektedir.
Türkçe Rock Top 20: Billboard dergisinin ve internet sitesinin Billboard Türkçe Rock Top 20 listesinde bir numara olmuş şarkıların listesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir