X Men Oyunu Hileleri

Sponsorlu Bağlantılar
daha origins oyuna sonsuz tufan wolverine x men X Men Oyunu Hileleri X Men Wolverine Oyunu Hileleri x-men origins wolverine kostüm x men oyunu hileler..

X-men Origins: Wolverine Oyunun Hilesi

X-Men Origins: Wolverine Oyunun Hilesi
Platform: PC
Gönderen: Onur TUFAN

Türü: Trainer
Trainer’ı çalıştırdıktan sonra komutları kontrol edip oyuna başlayabilirsiniz.

Not: Trainer oyunun her sürümünde çalışmayabilir.
Dosya Boyutu: 219KB
Dosya Adı: wolverine-OS.zip

Kullanımı: Trainer’lar, çalışan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak, oyuncuya bir takım kolaylıklar (Sınırsız para, sonsuz can vb.) sağlarlar. Trainer’ların çalışabilmesi için aynı anda oyunun da çalışıyor olması gerekir. Bunu sağlamanın en iyi yolu, önce oyunu başlatmak, ardından (Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonlarını kullanarak) Windows ortamına geri dönmek ve Trainer’ı çalıştırmak. Daha sonra Trainer’da istenen seçenekler seçilir ve oyuna geri dönülür. Oyunu oynamayı bitirmeden, Trainer’ı kapatmamak çıkması olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Trainer’lar her oyunda çalışmazlar, çünkü oyunun sadece bir versiyonu için yazılırlar. Trainer’ların çalışmaması gibi şikayetlerin sebebi, kullanıcının sahip olduğunu oyunun versiyonunun, Trainer ile uyuşmamasıdır.

Etiketler:x-men origins wolverine kostüm x men oyunu hileleri x men wolverine oyunu hileleri wolverine oyunu hileleri x men oyun hileleri x man origins oyun hileleri x-men oringis hileleri x-men origins wolverine kostüm hilesi pc x-men origins wolverine oyun hileleri x men origins wolverine hileleri trainer x men origins wolverine türkçe trainer download wolverine oyunu vikipedi x man origins wolverine hileleri x men origins wolverine kostümünü değiştirme x man oyun hileleri x-man origins wolverine hileleri x men wolverine çalışan trainer x-men origins 2009 oyun kodlari x men origins wolverine hileleri nasıl çalıştırılır x-men origins wolverine hile kesin çalişiyor
Oyunun Kuralı (anlam ayrımı): * Oyunun Kuralı (film, 1939), Jean Renoir'ın yönettiği 1939 yapımı Fransız filmi. Özgün adı La Règle du Jeu.
Oyunun Kuralı (film, 1939): Oyunun Kuralı 1939 Fransa yapımı komedi filmdir. Filmin açılış yazılarında da belirtildiği gibi bir dramatik fantezi filmidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir