Xp İnternet Hızlandırma

Sponsorlu Bağlantılar
ama bant bende bilgisayar bunun derse kendi ki linki linkler mesaj modem booster pek professional internet ttnet windows xp xp sp2 yeter zaman Xp İnternet Hızlandırma İnterneti Hızlandırma internet hızını hızlandırma xp internet hızlandırm..İnternet Hızlandırma

İnternet hızlandırma

Windows Xp Professional %80 internet hızını kullanıyor. Internetinizin
hızını %20 çoğaltabilirsiniz.

Bunun için : “Başlat > çalıştır > gpedit.msc >
bilgisayar yapılandırıcısı > yönetim şablonları > ağ >
QoS paket zamanlayıcısı > ayarlanabilen bant genişliğini sınırla >
özellikler>etkin > bant genişlik sınırı = 0 > uygula > tamam” yapmanız yeterli

İnternet hızlandırma

İnternet Bağlantı Hızını Arttırın (tcp Optimizer 3.0.8) 2011 Son Sürüm

Ayarları Resimdeki Gibi Yapın

TCP Optimizer, Internet bağlantı hızını artıran, ücretsiz bir Windows programı. Herhangi bir kurulum gerekmeden, sadece indirin ve çalıştırın.

Linkler Yenilenmiştir: 22.12.2011

Edit:Alemdar

Download Linki:

TCP Optimizer 3.0.8 İndir 2011 Son Sürümü

Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows 9x/ME/2K/XP/XP-SP2/2k3/Vista/Windows 7/2008

İnternet Hızını Maksimum Artırma, Modem Booster 8.0 İndir

Modem Booster 8.0

Modem Booster internet hızını çok yüksek değerlere çıkaracağını iddaa ediyor.

Konuyu paylaşmamda ki sebep, yoğun bir talebin olması. Bende başka sitelerden uğraşmanızı engellemek için upload ettim.

Buyrun kendi uploadım;

Burdan İndirin

Tavsiye: Kullandığınız modem ve internet hızınız bellidir. Size gelen bağlantı hızını ne artırabilir ki? Sadece nedir bağlantı hızını en uygun kullanacak duruma getirirse güzel. Ama herkese söylemek isterim ki internet hızını artırma gibi durumlara pek kanmayın, TTNET derse ki internet hızını artırdım o zaman tamam:).

İndirme konusunda bir sıkıntı yaşarsanız mesaj atın yeter…

Etiketler:internet hızını hızlandırma xp internet hızlandırma interneti hızlandırma internetinizi uçuracağız paylaşımlı interneti hızlandırma en iyi internet hızlandırıcı cmd pc hizlandirma çalıştır kısmından xp de bağlantı hızlandırma xp internet hızlandırma ayarları cmd ile pc hızlandırma komut internet hızlandırma xp interneti hızlandırma cmd windows xp internet hızlandırma cmd komutu kullanarak interneti hızlandırma cmd bilgisiyayar hızlandırma komutları interneti cmd ile hızlandırma cmd pc hızlandırıcı internet hızlandırma komutları internet hızlandırma xp cmd cmd bilgisayarı hızlandırma komutları
Internet Movie Database: Internet Movie Database (İnternet Film Veri Tabanı), kısaca IMDb, yeryüzündeki tüm ülkelerin ve tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları, dizileri ve bilgisayar oyunları hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veritabanıdır.
İnternet Ülke Alan Kodu: İnternet Ülke Alan Kodu, (İngilizce ccTLD: country-code Top Level Domain) İnternet adreslerinde ülkeyi belirten iki harflik en son uzantı.
Internet Explorer: Windows Internet Explorer (Türkçe: İnternet Kâşifi ya da İnternet Gezgini) ya da eski adıyla Microsoft Internet Explorer.
İnternet iletişim kuralları dizisi: İnternet protokol takımı, İnternet'in çalışmasını sağlayan bir iletişim protokolleri bütünüdür. Bazen TCP/IP protokol takımı olarak da adlandırılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir