Yabancı Marka Çantalar

Sponsorlu Bağlantılar
astronomik ayda daily mail ilk nde trafford yok Yabancı Marka Çantalar kiralıkcantalar yabancı marka çantalar ..Ünlü Markalardan Kiralık Çantalar

Ünlü markaların birer servet değerindeki çantalarına sahip olmak için zengin olmaya gerek yok…

Ünlü markaların astronomik fiyatlarla satılan çantalarını kullanabilmek için ille de zengin olmak gerekmiyor.

İngiltere’de bir firma, tasarım çantalarını satış fiyatlarının çok altında cüzi bir paraya kiralıyor. Daily Mail’in haberine göre, James ve Jo Trafford çifti tarafından açılan “Çanta Kiralama Merkezi”nde, ünlü markaların binlerce sterlin değerindeki son model çantaları, değerine göre 10 ila 35 sterline (25-87 YTL) kiralanarak bir hafta veya ay boyunca kullanılabiliyor. İlk açıldığında üç üyesi bulunan merkezin üye sayısının üç ayda 3 binin üzerine çıktığı bildirildi.

Etiketler:kiralıkcantalar yabancı marka çantalar
Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü: En İyi Yabancı Film (Best foreign language film of the year) Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından 1947'da Los Angeles'da verilmeye başlandı.
Yabancı Damat: Yabancı Damat, Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin aşklarının öyküsün anlatıldığı bir televizyon dizisidir.
Yabancı (film): Yabancı veya Halloween: Yabancı (Özgün adı: Halloween, Türkçe: Cadılar Bayramı), 1978 tarihli ABD yapımı bağımsız korku filmidir.
Yabancı Lejyon (Fransa): Yabancı Lejyon (Fransızca: La Légion étrangère), Fransız Kara Kuvvetlerine bağlı olup yabancı uyruklular ile oluşturulan düzenli birlikleri.
Markale katliamları: Markale Katliamı, Saraybosna'da bulunan Markale Pazarında Bosna Savaşı döneminde Sırp Cumhuriyeti Ordusu tarafından düzenlenen katliamlardır.
Markarian Galaksi Zinciri: Markarian Gökada Zinciri, Başak kümesi'nin bir parçası olan gökada dizisi. "Zincir" denmesinin sebebi bu dizinin Dünya'dan bakıldığında düzgün kavisli bir çizgi şeklinde gökyüzünde uzanmasındandır.
Markar Esayan: Markar Esayan, Ermeni asıllı Türk vatandaşı yazar ve gazeteci.
UGC 8058: UGC 8058 (ayrıca Markarian 231 olarak da bilinir), Büyük Ayı takımyıldızı yönünde yaklaşık olarak 567 milyon ışık yılı uzaklıkta bulunan ve etkileşen bir gökadadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir