Yabancı Süper İsimler

Sponsorlu Bağlantılar
alexander graham bell cameron diaz david coverdale davud eros ramazzotti fred durst hayri ian gillan kamuran kofi annan kylie minogue marlon brando michael schumacher mikail murtaza naylon rober hatemo robert de niro shaquille o neal tony blair Yabancı Süper İsimler Yabancı Ünlülerin İsimleri Türkçe Olsaydı süper yabancı isimler yabancı süper isimler yabanc..Yabancı Ünlüler Türk Olsa İsimleri Bunlar Olurdu Herhalde??

yabancı ünlüler Türk olsa isimleri bunlar olurdu herhalde??

eros ramazzotti – erol ramazanoğlu

bill gates – bilal geçer

alexander graham bell – ali ihsan grayderler

harry potter – hayri pıtır

cameron diaz-kamuran piyaz

robert de niro – rober hatemo

jay z – cezmi

kylie minogue – köylü minik

marlon brando – naylon branda

kurt russell – kürt resul

david coverdale – davud kopardal

ian gillan – ayhan gelen

kofi annan – kofteci adnan

norman mapeza – numan murtaza

fred durst – ferdi dürüst

50 cent – 661.948 türk lirası

michael jordan – mikail yorgan

jennifer lopez – kilover obez

tony blair – tuna biliyor

michael schumacher – malik şamaryer

joseph stigler – yusuf istiklal

shaquille o neal – şakir öneeğil

elton john- elçin can

akira kurosawa – ahmet kurusoğan

walter benjamin — ülker bünyamin

Etiketler:süper yabancı isimler yabancı süper isimler yabancı ünlülerin isimleri türkçe olsaydı yabancı artistlerin ismi süper isimler yabancı yabancı türk isimleri süper yabancı isimleri en süper yabanci i yabancı ünlülerin türk isimleri birbirine benzeyen yabancı ve türk isimleri yabancı ünlülerin isimleri türkçe olsaydı böyle olurdu herhalde türkçe benzeyen yabancı isimler türk bensiyen isimleri yabanci isimlere benzeyen turk isimleri ünlüler türk olsaydı isimleri ne olurdu yabancı ünlülerin adları türkçe olsaydı jennifer lopez benzeyen türk türk-yabanci isimler yabancı kurt isimleri komedi bolumunde tum yabanci artistler
Yabancı Dilde En İyi Film Akademi Ödülü: En İyi Yabancı Film (Best foreign language film of the year) Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından 1947'da Los Angeles'da verilmeye başlandı.
Yabancı Damat: Yabancı Damat, Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin aşklarının öyküsün anlatıldığı bir televizyon dizisidir.
Cadılar Bayramı (1978): Yabancı veya Halloween: Yabancı (Özgün adı: Halloween, Türkçe: Cadılar Bayramı), 1978 tarihli ABD yapımı bağımsız korku filmidir.
Yabancı Lejyon (Fransa): Yabancı Lejyon (Fransızca: La Légion étrangère), Fransız Kara Kuvvetlerine bağlı olup yabancı uyruklular ile oluşturulan düzenli birlikleri.
Süper Lig: Süper Lig veya sponsorluk anlaşması gereğince Spor Toto Süper Lig, 1959 yılında Millî Lig adıyla kurulan, şu an Türkiye'nin en üst düzeydeki futbol ligi.
Süpernova: Süpernova, enerjisi biten Büyük Yıldızların şiddetle patlaması durumuna verilen addır. Bir süpernovanın parlaklığı Güneş'in parlaklığının yüz milyon katına varabilir.
2010-11 Süper Lig: 2010-11 Süper Lig, Süper Lig'in 53. sezonudur. Geçen sezon, 1. Lig'i şampiyon tamamlayan KDÇ Karabükspor, ikinci Bucaspor ve play-off şampiyonu Konyaspor, bu sezon Süper Lig'de oynamaya hak kazanmıştır.
Süper FM: Süper FM, merkezi İstanbul'da olan, ulusal çapta yayın yapan radyo istasyonu. Türkiye'nin ilk özel radyosu Kent FM ve Genç Radyo'nun ardından peş peşe yayına geçen özel radyolardan biri olan Süper FM, 28 Ağustos 1992 Fatih Erkoç'un "Oynatmaya Az Kaldı" şarkısıyla yayına başladı.
2009-10 Süper Lig: Süper Lig 2009-2010, Türkcell Süper Ligin 52. sezonudur. TFF 1. Lig 2008-09 Sezonunu ilk iki sırada tamamlayan Vestel Manisaspor ve Diyarbakırspor ile yükselme maçları galibi Kasımpaşa bu sezonda Turkcell Süper Lig'de yer almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir