Yakışıklı Erkek Resmi

Sponsorlu Bağlantılar
ama ashton kutcher brad pitt enrique marciano eric mabius erkekler george clooney jake gyllenhaal john cho john krasinski johnny depp josh duhamel keanu reeves kenan leonardo dicaprio omar epps patrick dempsey rodrigo santoro taye diggs tom cruz Yakışıklı Erkek Resmi Yakışıklı yakışıklı erkekler yakışıklı erkek resmi yakışıklı..En Yakışıklı Erkekler…

Bence En Yakısıklısı… Bu. Alttaki xD


Kenan İmirzalıoglu

İşte Altakide ımız..

Yakışıklı Erkekler Ama Ne Yakışıklı

ne kadar yakışıklılar değil mi:D

**dünyanın En Yakışıklı Erkekleri**


Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri

Adam BrodyAdran GrenierAsthon KutcherBrad PittBrandon FlowersChace CrawfordDavid BeckhamEd WestwickEric DaneGael Garcia BarnelIan SomerhalderJake GyllenhaalJared LetoJason LewisJohnny DeppOrlando BloomPatrick DempseyPaul WalkerTom WellingZac Efron

Yaşayan En Yakışıklı Erkekler (miş)

yaşayan en yakışıklı erkekler(miş), en yakışıklı erkekler, dünyada en yakışıklı erkeklerGeorge Clooney


Patrick Dempsey
40 yaşında.


Ashton Kutcher
28 yaşında.


Taye Diggs
35 yaşında


Johnny Depp
43 yaşında.


Josh Duhamel
34 yaşındaki


Enrique Marciano
33 yaşında


Leonardo DiCaprio
32 yaşındaki


John Krasinski
27 yaşında


Jake Gyllenhaal
25 yaşında


John Cho
34 yaşında


Rodrigo Santoro
31 yaşında.


Omar Epps
33 yaşında


Eric Mabius
35 yaşında.


Brad Pitt
42 yaşında.


Tom Cruz

Keanu Reeves

Etiketler:yakışıklı erkekler yakışıklı erkek resmi yakışıklı en yakışıklı erkekler 35 yaş erkek erkekler johnny depp yakışıklı yakışıklı erkek 40 yaşında yakışıklı erkekler 33 yaşında erkek resmi 27 yaşında erkek yakışıklı erkek resimleri 35 yaş erkek resimleri 35 yaşındaki erkekler yakışıklıerkekler handsome man erkek yakışıklı 15 yaşındaki yakışıklı erkekler dünyadaki en yakışıklı erkekler
Erkek organ (çiçek): Erkek organ, stamen ya da anter olarak da bilinir, çiçeğin erkek üreme organı.
Erkekler Ağlamaz (film, 1999): Erkekler Ağlamaz 1999 ABD yapımı dramatik filmdir. Özgün adı Boys Don't Cry dır.
Basketbol Erkekler Türkiye Kupası: 2007-2008 sezonu 23. sü düzenlenen Basketbol Erkekler Türkiye Kupası ilk olararak 1966 - 1967 sezonundan başlayarak her yıl geleneksel olarak düzenlenen bir turnuva olmuştur.Türkiye Kupasına 1972 - 1991 yılları arasında ara verilmişti.
Erkekler Ağlamaz: * Erkekler Ağlamaz (film, 1964), Yılmaz Duru'nun yönettiği 1964 yapımı Türk filmi.
Hukuk: Hukuk, birey, toplum ve devletin hareketlerini, birbirleriyle olan ilişkilerini; yetkili organlar tarafından usulüne uygun olarak çıkarılan, kamu gücüyle desteklenen, muhatabına genel olarak nasıl davranması yahut nasıl davranmaması gerektiğini gösteren ve bunun için ilgili bütün olasılıkları yürürlükte olan normlarla düzenleyen normatif bir bilimdir.
Resmî dil: Resmî dil bir ülkede anayasa veya kanun ile kabûl edilen dili tanımlamak için kullanılan terimdir. Örneğin Türkiye Cumhuriyetinin devlet dili olan Türkçe aynı zamanda Türkiye'nin tek resmî dilidir.
Resmî Gazete: Resmî Gazete şu anlamlara gelebilir;
Resmî tatil: Resmî tatil, herhangi bir ülkede devlet otoriteleri tarafından kamu kuruluşlarının ve okulların tatil edildiği kısa dönem.
T.C. Resmî Gazete: T.C. Resmî Gazete, Türkiye Cumhuriyeti'nin 7 Ekim 1920 günü kurulan ve 7 Şubat 1921 tarihinden itibaren çıkmaya başlayan resmî gazetesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir