Yalnızca Bir Kırıntıydın

Sponsorlu Bağlantılar
ahmet aslan aski baska beri bir anda gibi icimde ilk kalan keder ya Yalnızca Bir Kırıntıydın Ahmet Aslan Tanımadıgım Ten yalnızca bir kırıntıydın içime düştüğünde yalnızca..Tanımadığım Ten – Ahmet Aslan

Tanımadığım Ten – Ahmet Aslan

Yalnizca bir kirintiydin, icime ilk dustugunde
Vakitsiz bir anda

Bilmedigim bir neden beni alip goturdugunde o yerlere
Keder ve budalaliktan baska yasamin bir anlami varmiydi

Aradigim aski bulduysam, sendedir
Ya bu benim icimde dolasanda kimdir
Ya bu benim icimde mekan tutanda kimdir

Adem evvelinden beri bir yanimiz noksandir
Neylersin

Beni bu alemde divane gibi gezdiren sen degilmisin
Geriye kalan yalnizca tanimadigim bu tendir

Etiketler:yalnızca bir kırıntıydın içime düştüğünde yalnızca bir kırıntıydın ahmet aslan tanımadıgım ten youtubeahmet aslan mekan ahmet aslan tanımadığım ten ahmet aslan kırıntı yalnizca bir kirintiydin icime ilk dustugunde vakitsiz bir anda icimde ahmet aslan yalnizca bir kirintiydin icime dustugunde yanımda bir kırıntıydın sadece bir kirintiydin mikail aslan tanımadığım ten sarkı sözleri yalnizca bir kirintiydin icime düştüğünde tanımadığım ten indir vakitsiz anda yalnızca bir kırıntıydın içime düştüğünde vakitsiz anda yanımda bır kırıntıydın ufacık bir kırıntıydın ... yanlızca bir kırıntıydın yanlızca bi ... içimde dolaşan da ... yalnızca bir kırıntıydın içime düştüğünde sözleri vakitsiz mickail aslan yanacak bir kırıntıydın
Yalnızçam Dağları: Yalnızçam Dağları, Anadolu'nun kuzeydoğusunda, Ardahan, Artvin ve Erzurum illeri arasındaki yüksek sıradağlardır.
Yalnızca Sayıları Seven Adam: Yalnızca Sayıları Seven Adam ya da özgün adıyla The Man Who Loved Only Numbers, Paul Hoffman'ın ilk kez 1998 yılında yayımlanan, ünlü matematikçi Paul Erdős hakkında yazılmış bir biyografi kitabıdır.
Yalnızca Eğlenmek İçin: Yalnızca Eğlenmek İçin; (İngilizce: Just for Fun veya Just for Fun: The Story of an Accidental Revolutionary, 2001) bilgisayar işletim sistemi olan Linux'un yaratıcısı Linus Torvalds tarafından kaleme alınan kitap.
Yalnızçam, Beypazarı: Yalnızçam, Ankara ilinin Beypazarı ilçesine bağlı bir köydür.
Yanlızca, Karataş: Yanlızca, Adana ilinin Karataş ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir