Yandex Nasıl Kaldırabilirim

Sponsorlu Bağlantılar
bir google google arama ilk internet explorer siteler siteye girmek tane Yandex Nasıl Kaldırabilirim Yandex Arama Motorunu Nasıl Kaldırırım yandex i nasıl kaldırırım yandex nasıl kaldırabili..Yandex Arama Motorunu Kaldırma Yandex Nasıl Kaldırılır?

Yandex Arama motorunu Kaldırma Yandex nasıl kaldırılır? Yandex bar kaldırma

Yandex Nasıl Kaldırılır?

Yandex Bar’ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

Google Arama Motoru Ile Ilgili

S .A şimdi ben google den bir siteye girmek istiyorum onun adını yazıyorum listeden çıkıyor. çıkan site adresini tıkladığımda ilk once bir tane başka bir site çıkıyor (bu çıkan site adresleri devamlı değişiyor.ayrıca ahlak dışı siteler) geri tıklayıp tekrar siteye tıkladığımda bu sefer istediğim site çıkıyor.
-bu neden olabilir
-bunları nasıl kaldırabilirim?

lütfen yardım edin .
şimdiden tşk ederim.

Etiketler:yandex i nasıl kaldırırım yandex nasıl kaldırabilirim yandex arama motorunu nasıl kaldırırım google dan iki tane çıkıyor nasıl silebilirim diger gırıs motorlarını nasıl sılerım ara google 74 iki tane arama motoru çıkıyor yandexi nasıl giriş sayfasından silerim internete girince yandex çıkıyor nasıl silecem arama moturu 74 google tıkladığımda arama motoru cıkmıyor neden yandex arama motorundan nasıl kurtuluruz sileriz adımı arama motorundan nasıl silerim googleden face adresimi nasıl silerim google arama motorundan face adresimi nasıl silerim interneti tıkladıgımda arama motorları google arama motoruna yazdığım sitelere 74 arama motoru internete girdigimde arabulnet çıkıyo ne yapmalıyım yandex arama motorunu giriş sayfasından nasıl kaldırabilirim
Yandex browser: Yandex Browser, Yandex tarafından Chromium açık kaynak kod projesi kullanılarak yazılmış bir internet tarayıcısıdır.
Yandex Mail: Yandex.Mail — Yandex tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir e-posta servisidir. Servis 26 Haziran 2000 tarihinde kullanıma açıldı.

Yorumlar

  1. der ki

    Yandex Nasıl Kaldırabilirim? sorusuna cevap olarak,
    Google Chrome perspektifinden,
    Ben bir saattir uğraşıyorum, hem program kaldır’dan yandexle ilgili her şeyi kaldırdım, hem google chrome ayarlar ve uzantılardan yandexle ilgili her şeyi kaldırdım hem de google chrome kısayoluna sağ tıklayıp özelliklerden “C:Program FilesGoogleChromeApplicationchrome.exe” kalana kadar, sonundaki her şeyi sildim (galiba pek çok kişi için buraya kadar söylediklerimden biri işe yarıyor) ama yaramayıp benim gibi çıldıran arkadaşlar olmuş, benim bunlardan sonra hala açılış sayfam Yandex’ti en son chrome’un sağdaki üç çizgisine tıklayıp Yer İşaretleri> Yer İmi Yöneticisi’ne girdim, orada Yandex’le ilgili her şeyi sildim ve kurtuldum! Darısı başınıza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir