Yaratık

Sponsorlu Bağlantılar
abd bu cnn dair fikri fox nexs hewitt ilk jenna neye temmuz ya Yaratık Gerçek Yaratık Resimleri denizden çıkan yaratık yaratık gerçek yaratık resi..Denizden Cıkan Yaratık…!!!

denizden cıkan yaratık!!!!
Amarikayı Dehşete Düşüren Yaratık

ABD’De varlığı tartışılan Montauk Canavarı’nı gördüğünü söyleyen iki tanık daha ortaya çıktı.

The Telefraph’ın haberine göre geçen ay sahile vuran Montauk canavarı tüysüz derisi ve keskin dişleri ile sahile vurmuş ve görüntüsüyle dikkat çekmişti.

Önce bir internet sitesinde yayınlanan haber ve fotoğraf daha sonra Fox Nexs ve CNN tarafından da haberleştirilmişti.

12 Temmuz’da canavarın ilk fotofrağını çeken Jenna Hewitt, karlıştığı bu canlının neye benzediğine dair hiç bir fikri olmadığını söylüyor.

26 yaşındaki Hewitt, kumsalda oturacak bir yer ararken insanların bir şeye baktığını gördüğünü ve yanlarında gittiğinde ise hayretler içinde kaldıklarını söylüyor.

Bölgede yaşayan insanların ise bu yaratıkla ilgili çeşitli teorileri var. Köpek, rakun ya da bir çeşit deniz canlısı olabileceği konuşuluyor.

İnsana Benzeyen İlginc Yaratık

Dağ yürüyüşüne çıkan bir grup çocuk bir mağarada ortaya çıkan yaratık karşısında şoke oldular.
Çünkü yaratık hem insana hem hayvana benziyordu.

Etiketler:denizden çıkan yaratık yaratık gerçek yaratık resimleri denizden çıkan yaratıklar DENİZDEN ÇIKAN YARATIK RESİMLERİ YARATIK denizde gerçek yaratıklar gerçek yaratıklar denizde inanılmaz yaratık çıkan yaratığın görüntüleri okyanusta japonyada bulunan canavar japonyada buunan yaratıkl denizde bulunan yaratıklar inanılmaz gerçek yaratık görüntüleri inanılmaz ve gerçek yaratıklar okyanus yaratıkları denizde bulunan ilginç beyaz yaratık japonyada denizden çıkan yaratık yeni çıkan yaratık okyanus yaratıkları resimleri
Yaratık (film): Yaratık (Özgün adı: Alien), yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı 1979 yapımı bilim-kurgu filmi. Yaratık'ın tasarımını İsviçreli garip tasarımcı H.R.
Yaratık 2: Yaratıklar (Özgün adı: Aliens), 1986 yapımı bilim-kurgu, aksiyon türündeki film. 1979 yılında gösterime giren Yaratık filminin devamı olarak çekilmiştir.
Yaratık (film serisi): Yaratık (Özgün adı: Alien), Alien dünyasında geçen bir seri filmlerden oluşur. Bu seride Yaratık (1979), Yaratık 2 (1986), Yaratık 3 (1992), Yaratık: Diriliş (1997) filmleri bulunur.
Yaratık (karakter): Yaratık (Alien), (bazen Xenomorph olarak da adlandırılır) Antagonist olarak tanımlanabilecek Yaratık film serilerinde yer alan hayali karakterdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir