Yavru Kuşlar
Yeni Doğmuş Kuş Yavruları

Etiketler:kuş yavrusu yavru kuşlar yeni doğmuş muhabbet kuşu yeni doğan muhabbet kuşu kuş yavruları yeni doğmuş kuş muhabbet kuşu yavrusu muhabbet kuşu yavruları yeni doğan kuşlar rüyada yeni doğmuş kuş yavrusu görmek yeni doğmuş kuş yavrusu muhabbet kuşu yavru muhabbet kuşları yavruları yenı doğmuş kuş muhabbet kuşu yeni doğmuş yeni doğmuş kanarya yavrusu YAVRU KUŞ RESİMLERİ yenı dogmuş muhabbet kuşu yavru KUŞ RESMİ yeni doğmuş kuş resimler
Yavru ile Katip: Yavru ile Katip 1970'li yıllarda Türkiye'de de popüler olmuş İtalyan sinemasının iki komedyeninin Türkiye'de gösterilen filmlerindeki yerel adı.
Yavru Kartal Dergisi: Yavru Kartal Dergisi Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün çocuk taraftarlara yönelik olarak çıkartığı dergidir.
Yavru ile Katip (anlam ayrımı): * Yavru ile Katip, İtalya'da Franco e Ciccio olarak tanınan komedi ikilisinin Türkiye'deki adlarından birisi.
Yavrudoğan, Manavgat: Yavrudoğan, Antalya ilinin Manavgat ilçesine bağlı bir köydür.
Yavrucak, Gölbaşı: Yavrucak, Ankara ilinin Gölbaşı ilçesine bağlı bir köydür.
Kuşlar (film, 1963): Kuşlar, ( The Birds ) 1963 yapımı bir Alfred Hitchcock filmidir. Başrollerde Tippi Hedren ve Rod Taylor'ın oynadığı film, Kuzey Kalifoniya'da tatil yapan Hitchcock'un o bölgede kuşların insanlara saldırdığına dair bir gazete haberi okumasıyla ortaya çıkar.
Kuşların anatomisi: Kuş, Aves sınıfını oluşturan; yumurtlayan, akciğerli, sıcak kanlı, vücudu tüylerle örtülü, gagalı, iki ayaklı, iki kanatlı uçucu hayvanların ortak adıdır.
Kuşlar (anlam ayrımı): * Kuşlar; iki ayaklı, sıcak kanlı, omurgalı ve yumurta ile üreyen hayvanlar sınıfı.
Kuşlarbeleni, Koçarlı: Kuşlarbeleni, Aydın ilinin Koçarlı ilçesine bağlı bir köydür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir