Yiğit Özgür

Sponsorlu Bağlantılar

Yiğit Özgür Karikatürler…


Yiğit Özgür Karikatürler…
Etiketler:yiğit özgür karikatürleri yiğit özgür yiğit özgür karikatürleri yeni yiğit özgür karikatür karikatürler yiğit özgür yiğit özgür yeni karikatürleri yiğit özgür ben olsaydım en komik karikatürler yiğit özgür özgür yiğit karikatürleri yiğit özgür son karikatürleri karikatür yiğit özgür yiğit özgür karikaturleri yigit özgür karikatürleri karikatur yigit ozgur yiğit özgür karikatur karikatür özgürlük YİĞİT ÖZGÜR yigit ozgur yiğit özgür karikatürler yiğit özgür ben olsam
Yiğit İncedemir: Yiğit İncedemir (d. 9 Mart 1985, İzmir), Türk millî Futbolcu. Karabükspor'da oynamaktadir.
Yiğit Gökoğlan: Yiğit İsmail Gökoğlan (d. 5 Haziran 1989, Konak, İzmir), Türk futbolcu. Süper Lig takımlarından Orduspor'da kiralık olarak oynamaktadır.
Yiğit Özşener: Yiğit Özşener,   (d. 6 Nisan 1972, İzmir), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
Yiğit Sertdemir: Yiğit Sertdemir (d. 15 Ocak 1979, İzmir), tiyatro oyuncusu ve yönetmeni, oyun yazarı.
Yiğitcan Erdoğan: Yiğitcan Erdoğan (d. 13 Mart 1984, Fatih, İstanbul), Türk futbolcu. 1. Lig ekiplerinden Altay'da oynamaktadır.
Özgür yazılım: Özgür yazılım (İngilizcesi '), kullanıcısına çalıştırma, kopyalama, dağıtma, inceleme, değiştirme ve geliştirme özgürlükleri tanıyan yazılım türüdür.
Özgürlük: En genel haliyle, özgürlük, bağlı ve bağımlı olmama, dış etkilerden(etkenlerden) bağımsız olma, engellenmemiş ve zorlanmamış olma halini dile getirmektedir. Buna paralel baska bir gündelik tanımı, insanın kendi kararlarını kendi istemine ve düşüncelerine göre belirleyebilmesi, ve kendi seçimlerini kendi iradesi ile yapabilmesi olarak belirir. Burada özgürlük bir irade özgürlüğüdür. Türk Dil Kurumu, Güncel Türkçe Sözlük'de özgürlük sözcüğünü şöyle tanımlamaktadır:
Özgürlük ve Dayanışma Partisi: Özgürlük ve Dayanışma Partisi (kısaca ÖDP) 1996 yılında değişik politik ve ideolojik geçmişlere sahip Türkiye'deki sol ve demokrat grupların birleşmesiyle kurulan siyasi partidir.
Özgür Suriye Ordusu: Özgür Suriye Ordusu, (, Al-Jayš Al-Suri Al-Ḥurr) Suriye'de kurulan, devlet başkanı Beşşar Esed ve rejimini devirmek için silahlı faaliyet gösteren, muhalif bir gruptur.
Özgür Yankaya: Özgür Yankaya (d. 2 Ocak 1978, Edirne), Türk hakem. Süper Lig'de İlk defa Gaziantepspor - Ankaraspor maçında görev yaptı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir