Yimpas Holding Son Durum

Sponsorlu Bağlantılar
bizim borsa diye hukuki ilk imkb kendi mali sayha spk yapan yeni yla yok Yimpas Holding Son Durum Yimpas Holding Borsa yimpas son durumu yimpas holding son durum yimpas ..Yimpaş Ve Kombassan’a Borsa Yolu Açılıyor

Sermaye Piyasası Kurumu (SPK) Başkanvekili Turan Erol, çok ortaklı şirketlerden sekizinin mali bünyelerini düzeltmeleri ve gerekli koşulları sağlamaları halinde hisselerinin İMKB’de işlem görebileceğini söyledi. İşte borsa yolu görünen 8 şirket:

Bu şirketler arasında ilk sırada İttifak Holding’in geldiğini belirten Erol, bunun dışında kurul kaydında bulunan ve halka açılabilecek şirketlerin; Kombassan, Sayha, Yimpaş Gıda, Yimpaş Holding, Yimpaş İhtiyaç Maddeleri, 21. Yüzyıl Büyük Anadolu ve Kübraş olduğunu açıkladı. İzinsiz para topladıkları için SPK kararıyla haklarında dava açılan şirketlerin İMKB’de işlem görmesini değerlendiren Erol, “Yanlış yapan cezasını çeksin, onlar zaten yargıda. Bu şirketlerin mali bünyelerini, kendi çabaları ile oturacak. Şu an sermaye piyasası karasına oturmuş şirketi sermaye piyasası denizinde yüzdürüp balık avlamasını sağlayacaksınız” dedi.
SPK Başkanı Erol’un çok ortaklı şirketlerden sekizinin mali bünyelerini düzeltmeleri ve gerekli koşulları sağlamaları halinde hisselerinin İMKB’de işlem görebilece şeklindeki açıklaması sözkonusu şirketler tarafından sevinçle karşılandı.
BİR AYDA NETLEŞİR
Kombassan Holding yetkilileri, gelişmeler karşısında memnun olduklarını belirterek, “SPK ile görüşmeler sürüyor. Önümüzdeki 1 ay içinde konuyu daha da netleştireceğiz” şeklinde konuştular. İttifak Holding yetkilileri ise şirketlerinin 1994 yılından itibaren SPK’da kaydı olduğunu belirterek, “SPK’yla diyaloğumuz yeni değil. Bizim hukuki anlamda SPK mevzuatına göre bir sıkıntımız yok” diye konuştu. Aralarında YİMPAŞ’ın da bulunduğu diğer şirket yöneticileri de gelişmeleri yakından ve memnuniyetle takip ettiklerini, hukuki anlamda bir değerlendirme yaptıktan sonra açıklama yapacaklarını kaydettiler.

8 çok ortaklı şirket
Şirket Kayıtlı ortak sayısı
B. Anadolu Hol. 2.763
İttifak Holding 5.000
Kombassan 287
Sayha Holding 1.995
Yimpaş Gıda 18.587
Yimpaş Holding 17.114
Yimpaş İh. Mad. 122
Kübraş 184

(Yeni Şafak)

Etiketler:yimpas son durumu yimpas holding son durum yimpas holding borsa yimpas borsaya girdimi yimpaş borsaya girdimi en son yimpaş holding yimpas da son durum yimpas borsa konbassan borsa kombassan borsaya girdimi yimpas holdingin son durumu yimpas borsaya girdi mi yimpaş hisseleri yimpas holding borsaya girdimi konbassan da son durum ne yimpasta durum ne konbassanda son durum yimpaş borsaya girdimi yimpaşın borsa durumu yimpaş son durum
Yimpaş Yozgatspor: Yozgatspor, maçlarını 15.640 kapasiteli Bozok Stadında oynayan Türk futbol kulübüdür. Kırmızı-siyahlı ekip TFF 3. Lig'de mücadele etmektedir.
Yimpaş Mağazalar Zinciri: Yimpaş mağazalar Zinciri, (Yozgat İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Anonim Şirketi Mağazalar Zinciri A.Ş.) Türkiye'deki süpermarket zinciridir.
Yimpaş Holding: Yimpaş Holding,(Yozgat İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Anonim Şirketi Holding) 1982 yılında Yozgat'ta bir grup girişimci Dursun Uyar tarafından kurulmuş bir holdingdir.Yüzde yüz yerli Türk sermayesine sahiptir.
Yimpaş Proma: Yimpaş Proma, 2001 yılında Türkiye'nin en büyük Yimpaş'ta açılmış olan Gebzeli Gimpaş'ın mağazasını satın almasıyla Yimpaş Proma adını almıştır.
Sitcom: Sitkom, (İngilizce: Situation Comedy) yani "durum komedisi" olarak anılan kısaca sitcom veya sitkom olarak Türkçe'de kullanılan, radyo çıkışlı ve günümüzde televizyonda yaygınca gördüğümüz program türüdür.
Dürümlü, Keban: Dürümlü, Elazığ ilinin Keban ilçesine bağlı bir köydür.
Durum tabanlı çıkarsama: Durum tabanlı çıkarsama (case-based reasoning), geçmişte karşılaşılan benzer problemlerin çözümlerinden yararlanılarak problem çözme yöntemidir.
Durum cayrosu: Durum cayrosu (AI), pilota uçağın Dünya'ya göre oryantasyonu konusunda bilgi veren uçuş göstergesi. Sunî ufuk olarak da bilinir.
Durumu belirsiz türler: * Seyrek kıllı armadillo (Chlamyphorus truncatus)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir