Youtube Dan Müzik İndirme

ipod mp3 psp sayfa yol youtube zaman Youtube Dan Müzik İndirme Youtube Sadece Müzik İndir sadece müzik indir youtube dan müzik indirme youtu..Youtube’dan Sadece Sarkıyı Al

Arkadaşlar özellikle dikkatimi çekti.Youtube da herhangi bir video nun arkasında çalan müziğin ismini bulamadığınız zaman çok uğraşmamanız için böyle bir topic açmak istedim.Bu kısayoldan youtube daki videolarla arkalarında çalan mp3 leri ayırmak için kullandığım bir yol.Altta maddeler halinde açıklayacağım.

1: vixy.net : Online FLV Converter : Download online videos direct to PC / iPod / PSP. It’s free! sitesine girioruz.

2: Karşımıza şöle bi sayfa geliyor

ARKADAŞLAR UMARIM İŞİNİZE YARAR

Etiketler:sadece müzik indir youtube dan müzik indirme youtube sadece müzik indir sadece muzik indir youtubeden sadece müzik indirme videonun şarkısını sadece alma sadece şarkı öal youtubeden müzik indirme şarkının sadece müziğini almak youtube den sarkı indirmek youtube dan müzik indirmek youtubedan müzik indir youtubedeki bi şarkıyı tekrar ettirme videonun arkasında müziği indirmek bi şarkının sadece müziğini indirme şarkının müziğini alma al sadece şarkı youtube dan sarkı ındırmek sade muzik indir istediğim şarkıyı indirmek istiyorum
YouTube: YouTube, bir video barındırma web sitesidir. 15 Şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuş ve Ekim 2006'da Google tarafından satın alınmıştır.
YouTube'a Türkiye'den erişimin engellenmesi: YouTube'a Türkiye'den erişimin engellenmesi, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına dayanılarak Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından ilki 6 Mart 2007'de, ikincisi ise 17 Ocak 2008'de olmak üzere birkaç kez engellenmiştir.
YouTube erişiminin engellenmesi: YouTube, dünya çapında; kimi ülkelerde uygulanmakta olan engellemelerle karşı karşıyadır. Bu sitenin engellenmesi, kullanımda "YouTube Erişiminin Engellenmesi" şeklinde yer almaktadır.
Müzikal: Müzikal kendine özgü, yalın bir olay örgüsü olan, müzik, dans ve diyalogların olaylarla bütünleştiği duygusal ve eğlendirici sahne gösterisi, oyun ya da filmdir.
Müzik bilimi: Müzik bilimi ya da müzikoloji, müziği bilimsel açıdan ele alan ve inceleyen bir bilim dalı.
Müzik albümü: Müzik albümü, üzerinde 20 dakikadan ya da 4 şarkıdan daha fazla müzik parçası kaydı bulunan, müzik parçalarının toplandığı bir CD, kaset ya da uzunçalardır.
Çalgı: Çalgı (müzik aleti) müzik yapmak için kullanılan aletlere verilen genel isimdir. Çalgıların türleri, tarihi, yapım biçimleri gibi konuları inceleyen bilim dalına da Organoloji denir.
İndirme yöneticisi: İndirme (download) yöneticileri, bilgisayarınıza dosya ve benzeri içerikleri indirebilmek için geliştirilmiş yazılımlardır.Dünya ağına bağlanabilen internet tarayıcıların(web browser) kendi indirme yöneticileri de vardır.
İndirme yöneticileri listesi: * Aria [http://aria.rednoah.com/]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir