Yunus Emre Slaytları

Sponsorlu Bağlantılar

Yunus Emre Ve Hayatı – Slayt

Yunus Emre’nin hayatını ve eserlerini kısaca anlattım :

Buyrun!!

Link yenilenmiştir.
Edit:kartal_2234…

Etiketler:yunus emre slayt yunus emre slaytları yunus emre hayatı slayt yunus emrenin hayatı slayt yunus emre slayt indir yunus emrenin hayatı ile ilgili slayt yunus emre ppt yunus emre ve felsefesi slayt indir yunus emre hayatı slayt indir yunus emrenin hayatı slayt indir yunus emre şiirleri ile ilgili slayt indir yunus emre slaytlari yunus emrenin slaytı yunus emrenin hayatı yunus emre sunum indir yunus emrenin hayatıyla ilgili slayt yunus emre sesli şiirleri sunum halinde indir yunus emre felsefesi ile ilgili slayt yunus emre slaty yunus emre hayati sunu
Yunus Emre: Yunus Emre (1240 - 1321), Anadolu'da Türkçe şiirin öncüsü olan mutasavvıf bir halk şairidir. Büyük bir Türk düşünürüdür.
Yunus (anlam ayrımı): * Yunus, İbranice'den Latince, Yunanca, İngilizce, Arapça, Türkçe ve bir çok farklı dillere geçmiş erkek ismi.
Yunus Nadi Ödülleri: Yunus Nadi Ödülleri, orijinal adıyla Yunus Nadi Armağanı, gazeteci Yunus Nadi'nin adını yaşatmak için 1946'dan itibaren verilmeye başlanan kültür-sanat ödüllerdir.
Yunus Nadi Abalıoğlu: Yunus Nadi Abalıoğlu (1879, Fethiye - 28 Haziran 1945), Cumhuriyet gazetesini kuran Türk gazeteci, siyasetçi.
Yunusgiller: Yunusgiller (Delphinidae), balinalar (Cetacea) takımına dahil olan dişli balinalar (Odontoceti) alt takımının bütün okyanus yunusları üyelerini içeren bir familyasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir