Zar İle İlgili Anlamlı Sözler

Sponsorlu Bağlantılar
benim bir diye oyuncu Zar İle İlgili Anlamlı Sözler Zar La İlgili Sözler zar ile ilgili sözler zar ile ilgili anlamlı sözle..Zar Mı Sallasam – Selahattin Özdemir

Zar mı Sallasam – Selahattin Özdemir

Hayat bir kumarmış bizler oyuncu
Mutluluk yolunda benim sonuncu
Dertlerle yaşamak hayli yorucu
Kaderle oturup zar mı sallasam

Kimi gün kederle dertle yaşattı
Sanada gülerim diye aldattı
Hayatın yükünü bana taşıttı
Kaderle oturup zar mı sallam

Alnıma yazılmış böyle yaşamak
Gülmeyen gözümden yaşlar akacak
Belkide yarınlar böyle olacak
Kadele oturp zar mı sallasam

Kimi gün kederle dertle yaşattı
Sanada gülerim diye aldattı
Hayatın yükünü bana taşıttı
Kaderle oturup zar mı sallasam

Etiketler:zar ile ilgili sözler zar ile ilgili anlamlı sözler zar la ilgili sözler zarlar la ilgili sözler selahattin özdemir hayatı zar taşı ile ilgili sözler zar hakkında sözler zar ile başlayan cümleler zar ile ilgili güzel sözler zar üzerine yazılmış sözler zar la alakalı sözler hayat bir kumardı bizler oyuncu zar ile ilgili damar sözler
İlgili Taraflar: İlgili Taraflar (İng. Both Parties Concerned), ABD'li yazar J. D. Salinger'ın ilk kez 26 Şubat 1944'te Saturday Evening Postta yayınlanan öyküsü.
İlgili minör: İlgili minör, belli bir Majör gam ile aynı donanımı paylaşan natürel minör gama verilen isimdir. Herhangi bir Majör gamın ilgili minörünü bulmak için, o Majör gamın altıncı derecesini bulmak veya gama ismini veren notanın üç yarım ses gerisindeki notayı bulmak yeterlidir.
Anlamlılık seviyesi: Anlamlılık seviyesi, istatistik biliminde, İngiliz istatistikçi Ronald Fisher tarafından çıkartımsal hipotez sınama yönteminin kurulması sırasında kavramlaştırılmış özel bir manası olan bir bilimsel ve istatistiksel terimdir. İstatistiksel anlamlılık eğer bir sonucun gerçekleşme olasılık değerlendirilmesine göre olabilirliği düşük değil ise ortaya çıkar.
Anlamlı Hatalar: Anlamlı Hatalar Demirhan Baylan'ın 2003 tarihli 6. solo albümüdür. Albümdeki tüm şarkıların söz, müzik, düzenleme ve kayıtları Demirhan Baylan tarafından yapılmıştır.
Sözler ve Müzik (oyun): Sözler ve Müzik, Samuel Beckett'in bir radyo oyunu.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir