Zara Hakim Olda Savcı Olda Dinle

Sponsorlu Bağlantılar
akit bir bu dag hakim olda tas yeter zara Zara Hakim Olda Savcı Olda Dinle zara suçum neyse zara hakim olda savcı olda dinle ..Sebebini Bileyim – Zara

Sebebini Bileyim – Zara

Sucum neyse cezami ver cekeyim
Bir omurde yollarinda oleyim
Katip olda ben boynumu bukeyim
Kaldir aramizdan bu darginligi

Bileyim bileyim sebebinibileyim
Hakim olda savci olda
Ben cezami cekeyim

Bir dag olsan konusurdun benimle
Bir tas olsan acitirdin canimi
Yeter al basimi akit kanimi
Kladir aramizdan bu darginligi

Etiketler:zara suçum neyse zara hakim olda savcı olda dinle zara hakim olda savcı olda akor zara savci olda
Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu: Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), Türkiye Cumhuriyeti'nde adli ve idari hakim ve savcılarını mesleğe kabul etme, atama, nakletme, geçici yetki verme, yükselme ve birinci sınıfa ayrıma, kadro dağıtma, meslekte kalmaları uygun görülmeyenler hakkında karar verme, disiplin cezası verme veya görevden uzaklaştırma işlemlerini yapan kurum.
Hâkim (hukuk): Hâkim günümüzde mahkemelerde davaları karara bağlayan, adalet dağıtan kişi, yargıç.
Hâkimiyet-i Milliye: * Hâkimiyet-i Milliye - Ulusal egemenlik, millî egemenlik
Hakimler kitabı: Hakimler Kitabı (İbranice: Sefer Shoftim ספר שופטים)ilk olarak İbranice yazılmış bir İncil kitabıdır. Tanah'da ve Hıristiyanların Eski Ahit'inin içinde yer alır.
Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi karakterleri listesi: Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizinin oyuncuları ve özellikleri belirtilmiştir.
Savcıllı, Buharkent: Savcıllı, Aydın ilinin Buharkent ilçesine bağlı bir köydür.
Savcıköy, Zile: Savcıköy, Tokat ilinin Zile ilçesine bağlı bir köydür.
Savcı Tansel: Tansel Atv ekralarında yayınlanan Parmaklıklar Ardında adlı dizide Neriman Uğur'un canlandırdığı karakterdir.
Din: Din, genellikle doğaüstü, kutsal ve ahlaki öğeler taşıyan, çeşitli ayin, uygulama, değer ve kurumlara sahip inançlar ve ibadetler bütünü.
Dinle Sevgili Ülkem: Dinle Sevgili Ülkem (Tribute) , Aralık 2002 yılında çeşitli sanatçıların katılımıyla Ahmet Kaya anısına, onun şarkılarından oluşan bir derleme albümdür.
Dinler tarihi: Dinler tarihi dinlerin diğer dinlerle olan ilişkisini, benzer, farklı ve ortak yönlerini karşılaştırmalı olarak ele alan bilim dalıdır.Dinler tarihi, dinlerin tarihini, ortaya çıkış sebeplerini, önemli şahşiyetlerini, tarihi gelişimini, ibadetlerini, ahlak kurallarını inceler.
Dinle (şarkı): Dinle, Şebnem Paker'in Türkiye'yi Dublin, İrlanda'da yapılan 1997 Eurovision Şarkı Yarışmasında temsil ettiği Türkçe parça.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir