Zeki Müren Ne Mektup Ne Haber Sözleri

Sponsorlu BağlantılarZeki Müren – Gözlerin Doğuyor Gecelerime Şarkısının Sözleri;

zeki müren – gözlerin doğuyor gecelerime şarkısının sözleri;
ne mektup geliyor ne haber senden
söyle de bileyim bıktın mı benden
her akşam güneşin battığı yerden
gözlerin doğuyor gecelerime

çileli doğmuşum zaten ezelden
hasrete alıştım ne gelir elden
yaşlı gözlerime baktığın yerden
gözlerin doğuyor gecelerime

geçilmez gurbetin sokaklarından
içilmez suları pınarlarından
öptüğüm o ıslak dudaklarından
sözlerin doğuyor gecelerime

çileli doğmuşum zaten ezelden
hasrete alıştım ne gelir elden
yaşlı gözlerime baktığın yerden
gözlerin doğuyor gecelerime

Etiketler:ne mektup gelıyor ne haber senden sözleri zeki müren ne mektup ne haber sözleri zeki müren ne mektup geliyor ne haber senden sözleri ne mektup ne haber senden sözleri ne mektup geliyor ne haber senden sözleri zeki müren ne mektup geliyor ne haber senden sözleri ne mektup geliyor sözleri ne mektup gelıyor ne haber senden dinle susma zeki müren sözleri ne haber geliyor ne mektup senden sözleri zeki müren ne haber ne mektup sözleri ne mektub geliyor şarki sözü ne mektup geliyor şarkı sözlerzeki müren nemektupnehaber ne mektup geliyor nehaber senden sözleri ne haber geliyor ne mektup senden şarkı sözü nemektup geliyor şarkı sözü ne mektup gelir ne haber yardan sözleri zeki müren mektup sözleri ne mektup geliyor ne haber senden sarkı sözü
Mektup arkadaşı: Mektup arkadaşları, posta servisi aracılığıyla birbirlerine düzenli olarak mektup yazıp yollayan insanlardır.
Yazılı çaylak: Yazılı çaylak (Elanus scriptus), atmacagiller (Accipitridae) familyasından bir boz çaylak türü.
Mektup roman: Mektup roman, bir roman tarzıdır.
Mektupçu Köşkü: Mektupçu Köşkü, İzmir'in Halil Rıfat Paşa Caddesindeki tarihi köşk. Mektupçu isminin yıllarca posta idaresinin konuk evi olarak kullanılmasından ve Mektupçu semtinde bulunmasından kaynaklandığı sanılmaktadır.
Habertürk TV: Habertürk TV, Ciner Medya Grubu'na ait bir haber kanalı. Türkçe haber yayınlayan kanalın kurucusu Ufuk Güldemir'dir.
Habertürk: Habertürk aşağıdaki anlamlara gelebilir:
İletişim: İletişim, iletilen bilginin hem gönderici hem de alıcı tarafından anlaşıldığı ortamda bilginin bir göndericiden bir alıcıya aktarılma sürecidir. Organizmaların çeşitli yöntemlerle bilgi alışverişi yapmalarına olanak tanıyan bir süreçtir. İletişim tüm tarafların üzerinden bilgi alışverişi yapılacak ortak bir dili anlamalarına ihtiyaç duyar.
Haberturk.com: Haberturk.com, 5 Haziran 2000 tarihinde Türkçe olarak yayın hayatına başlamış ve internet üzerinden güncel haber kaynağı olarak faliyet gösteren web sitesidir.
Sözlerim Silahım: Sagopa Kajmer'in Silahsız Kuvvet mahlasını kullandığı sıralarda çıkardığı ilk albüm. Sanatçının Silahsız Kuvvet serüveninde 2. ve son albümü ise İhtiyar Heyetidir.
Sözlerimi Geri Alamam: Bulutsuzluk Özlemi'nin 2004 yılında verdiği bir konserin kaydı olan konser albümü Bulutsuzluk Senfoni'nin en çok ses getiren aynı zamanda grubun en bilinen parçalarındandır.Grubun bazı konserlerinde şarkıya Şebnem Ferah da eşlik etmiştir.Şarkının söz ve müziği Nejat Yavaşoğulları'na aittir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir