Zor Maymun Zindanı Haritası

Sponsorlu Bağlantılar
bitkiler ilk kat maymun tane x 119 xy zindan Zor Maymun Zindanı Haritası Metin2 Normal Maymun Zindanı Haritası normal maymun zindanı haritası zor maymun zindanı ..Maymun Zindanı Anıtlarının Yeri Ve Konumu

Maymun Zindanı Anıtlarının Yeri ve Konumu
Maymun Zindanı Anıtlarının MultiHack XY Konumu

1. Koordinat: Kolay maymun zindanının sonunun kordinatları:
X:576
Y:379

2. Koordinat: Çölün alt tarafında Zindan ‘WHA Anıtı’ koordinatları:
X:119
Y:747

3. Koordinat: Çölün alt tarafında Zindan ‘Su Anıtı ‘koordinatlarıı:
X:401
Y:703

UYARI: 4.sayfa için önce wha anıtına, sonra da su anıtına gideceksiniz!

Maymun Zindanı

3 tane Maymun Zindanı söz konudur.

1. Kolay Maymun Zindanı: Ana yoldan dümdüz ilerlerseniz, dogrudan son maymun odasına ulaşırsınız.

2. Normal Maymun Zindanı: 1. Kat: Dümdüz ilerleyin, 2. Kat: Düz ilerleyin, 3. Kat: Düz ilerleyin. İlk anıt bu katın sonundadır.

4. Kat:

AllYouCanUpload.com

Aşagıda solda giriş, yukarı sagda 5. Kat’a çıkış.

5. Kat:

AllYouCanUpload.com

Yukarı soldan giriş, dümdüz kral maymunun odası, aşagıda sagda ikinci anıt, aşagıda solda çıkış.

3. Zor Maymun Zindanı

Sürekli sola dönerek ilerleyin (maymun kanı ve zor bitkiler için).

Etiketler:normal maymun zindanı haritası zor maymun zindanı haritası metin2 normal maymun zindanı haritası çöldeki maymun zindanındaki anıt kolay maymun zindanı haritası çöldeki maymun zindanı haritası metin2 su anıtı metin2 zor maymun zindanı haritası metin2 kolay maymun zindanı haritası zor maymun zindanı wha anıtı haritası normal maymun zindanı haritası anıt metin2 kolay maymun zindanı nerde metin2 wha ve su anıtı nerede su anıtı haritası su anıtı nerede metin2 zor maymun zindanı nerde metin2 maymun zindanı haritası normal metin2 wha anıtı ve su anıtı nerede metın2 normal maymun su anıtı nerede
Primat: Primatlar veya iri beyinli yüksek memeliler (), eteneli bir memeli takımı. Goril, orangutan, şempanze, gibon ve insan gibi insansıların yanında makimsiler, marmosetgiller, galagogiller, cadı makigiller ve lorisgilleri de içerir.
Maymunlar Gezegeni (film): Maymunlar Gezegeni (Özgün adı: Planet of the Apes),
Maymunlar Cehennemi (film, 1968): Maymunlar Cehennemi (Özgün adı: Planet of the Apes; Türkçe anlamıyla "Maymunlar Gezegeni"), 1968 yapımı bir bilim kurgu gerilim filmidir.
Maymunlar Cehenneminin Fethi: Bir önceki filmde öldürülen Cornelius ve Dr. Zira'nın oğlu Caesar, 20 yıl Sirk sahibi Armando tarafından saklandıktan sonra ev hayvanı olarak köleleştirilmek istenen maymunları o ve MacDonald'ın yardımlarıyla örgütleyerek gezegendeki totaliter rejime karşı isyan başlatır.
Maymunlar Cehennemi: Başlangıç: Maymunlar Cehennemi: Başlangıç (Özgün adı: Rise of the Planet of the Apes), 2011 Amerikan bilim kurgu filmi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir