Adanada Doğan Yılan Bebek


Sponsorlu Bağlantılar

İşte Yılan Çocuk Resimleri :s:s

İşte Yılan Çocuk Resimleri :kork:

Sponsorlu Bağlantılar

Yılan Bebek Doğdu

Adana‘da, milyonda bir rastlandığı bildirilen ve “yılan bebek” olarak bilinen bir kız çocuğu dünyaya geldi. 2 kilo 900 gram ağırlığındaki bebek kuvözde bakıma alındı.

Gülbahçesi Mahallesi’nde oturan ve seyyar satıcılık yaparak ailesinin geçimini sağlayan Adnan Kösedağ (35), üçüncü çocuklarına hamile olan eşi Emine’yi (27), sancıları artınca Adana Doğum ve Çocuk Bakımevi Hastanesine kaldırdı.
Emine Kösedağ’ın sezaryenle dünyaya getirdiği bebeği gören doktor ve hemşireler, şaşkınlıklarını gizleyemediler. Hemen kuvöze alınan bebek, aileye gösterilmedi.
Bebeğin ilk kontrolünü yapan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Deniz Kaya, toplumda “yılan bebek” ya da “palyaço bebek” olarak bilinen görünüme sahip bebeğin durumunun ailesel bir hastalıktan kaynaklandığını ve milyonda bir görüldüğünü belirtti.
Kaya, şunları söyledi:
“Bazı cilt katmanlarının aşırı çoğalma ve kalınlaşmasıyla gelişen bir hastalıktır. Ciltte gerilmeye bağlı yarıklar oluşur. Bu hastalık genetik geçişli olduğu için tedavisi yoktur. Hastanın, doğduktan sonra sıvı kaybını engellemek, enfeksiyondan korumak tedavinin ilk aşamasını oluşturur. Ancak kesin tedavisi yoktur. Ne kadar yaşayabileceği bundan sonra yapacağımız ek testlerle belirlenecek.”
“EVE GÖTÜRMEK İSTEMİYORUZ”
Baba Adnan Kösedağ ise ilk çocuklarının da aynı şekilde, ancak ölü doğduğunu ifade etti. Kösedağ, “İlk kız çocuk da son kız çocuk da böyle oldu. İki erkek çocuğumuzda herhangi bir sorun yok. Doktorlar, kız çocukta genetik olarak böyle bir hastalık oluştuğunu söylüyorlar” dedi.
Seyyar satıcılık yaparak geçindiğini ve parasızlık nedeniyle eşini hamileliği sırasında doktor kontrolüne götüremediğini ifade eden Kösedağ, “Doğuma 3 gün kala götürdüğümde çok geç kalınmıştı. Senet imzalayarak tedaviyi devam ettiriyorum. Çocuğumuzu eve götürmek istemiyoruz. Hastanede bile zorlukla bakılırken evde bu çocuğa bakamayız. Ayrıca çocuğumuzun durumu karşısında çevredekilerin yaklaşımları da bizi üzüyor” diye konuştu. Anne Emine ise çocuğunu hiç kucağına alamadığını ve çok zor durumda olduklarını ifade ederek, yetkililerden yardım istedi.

HAKETTİYSEM +REP

ALLAH ANNESİNE BABASINA SABIR VERSİN ÇOK KÖTÜ BİR DURUM :agla:

Yılanın Cocuğun Eline Yaptığı

Yılanın Çocuğun Eline Yaptıkları(Kendine Güvenen Baksın)
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 600×450 and weights 77KB.

Suudi Arabistan’da Doğan Yılan Bebek (+15)

Suudi Arabistan’da geçtiğimiz günlerde dünyaya gelen bir bebek görenleri hayretye düşürüyor.Anne rahminde tam olarak gelişmediği sanılan bebeğin yüzü ve vücudu insanı korkutan bir görüntüye sahip.Bebekle ilgili ilginç söylentilerde dolaşıyor.

YouTube – Snake Baby (Yilan Bebek) !!! ORIGINAL VIDEO !!!

Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrolleri düzenli olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri,hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasibe Kavarcı ‘nın 7.kez kız bebek dünyaya getirecek olmasından dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti.
Annenin kocasının erkek evlat veremdiği için kendisini terk etmesinden korkan hastane yetkilileri.doğacak bebeği kasdederek,doğumdan bir kaç gün önce,’evde altı tane var yedinci yılan geliyor ‘ şeklinde konuştuğunu iddaa etti.
Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken hastane yetkilileri 10günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adanada Doğan Yılan Bebek

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları