Asus S400CA-CA020H Özel İnceleme


Sponsorlu Bağlantılar

Asus dizüstü bilgisayarlar hakkındaki kullanıcı yorumlarını biliyoruz zaten değil mi? Kaliteden ödün vermeyen Asus’un yeni canavarını inceleme altına aldık…

Ultrabook’lar kısa zamanda teknoloji dünyasını takip eden hemen hemen herkesin sahip olmak istediği ürünler arasına yerleşti. Tüm ürünler gibi, zamana bağlı olarak onlarda da büyük radikal değişimlerin olduğundan bahsedebilmek mümkün. Test merkezimize gönderilen Ultrabook’lardan biri olan Asus VivoBook S400CA-CA020H’un iki önemli özelliği var: Microsoft Windows 8 işletim sistemini kullanması ve dokunmatik bir ekrana sahip olması. Kullanıcılar böylece tamamen farklı bir bilgisayar deneyimi yaşıyor. Geçmişe göre yükselen özelliklerin aksine Asus VivoBook S400CA-CA020H yine ince ve zarafet dolu bir tasarıma sahip.

1.8 kg ağırlığındaki bilgisayar 339 x 239 x 21 mm’lik boyutlara sahip. Sol tarafta iki adet USB 2.0 arabirimi bulunuyor. Kulaklık çıkışı ve mikrofon bağlantısı da tek bir arabirimle kullanıma açılmış. Sol tarafta yer verilen diğer bir arabirimse bellek kartı okuyucu. Sadece SD türü destekleniyor. Sağ tarafta da arkadan öne doğru ethernet, D-Sub, HDMI ve USB arabirimi var. Buradaki USB arabiriminin 3.0 standardına destek verdiğinin özellikle altını çizmeliyiz. Oldukça hoş tasarlanmış olan Asus VivoBook S400CA-CA020H’da gri ve siyah renkler hakim. Kapaktaki fırçalanmış alüminyum malzeme de oldukça etkileyici görünüyor.

Asus VivoBook S400CA-CA020H, yenilikçi bir ürün. Tamamen Microsoft Windows 8’den performans alınabilmesi için tasarlanmış ve dokunmatik ekranıyla bambaşka bir bilgisayar deneyimi vaat ediyor. Tasarım ve performans olarak Ultrabook sevenlerin beklentisini karşılayacak bir ürün. Dokunmatik ekran gibi eşsiz bir avantajı var. Açıkçası sabit disk yerine SSD kullanılması gerekiyordu ancak neyse ki terfisi zor bir işlem değil. Fiyat da sunulanlar karşısında fevkalade başarılı.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Asus S400CA-CA020H Özel İnceleme

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları