Bağırsakları Çalıştıran Bitkiler


Sponsorlu Bağlantılar

> Zayıflamada En Yeni Trend Bitki Tozu

Zayıflamada en yeni trend bitki tozu

Yeni yıla girerken herkes özel kararlar alır. Kararlar arasında elbette forma girmekle ilgili bazı düşünceler de vardır. Zaten ene doğru genişlemeye başlamışsanız bu kararı zorunlu olarak almak zorundasınız! Ki artık şişmanlık sadece estetik sorunu da değil. Aşırı kilo kanser, kalp, diyabet ve tansiyon gibi önemli hastalıkların da nedeni olabiliyor. Neden-sonuç açısından değerlendirildiğinde şişmanlığın ilk nedeni fazla kalori almak. Ayrıca hormonsal düzensizlikler ve troid bezi sorunları da kilolara neden olarak gösteriliyor. Peki zayıflama tekniklerinin hiç suçu yok mu? Uzmanlar sıkı diyete girip günlerce aç kalıp, sonra da zayıflayanların büyük yanlış yaptığını söylüyor. Bir süre sonra iki misli kiloyla karşılaşınca neye uğradıklarına şaşıran kadınlar başka çareler aramaya başlıyorlar. Bu çarelerden birinden de ‘Zayıflama Tozu’ üreten Volkan Kurt söz ediyor. Ataşehir’de sağlıklı beslenme faaliyet gösteren Herbalium Doğal Ürünler Merkezi’nin müdürü olan Kurt, bitkisel ve doğal olan her şeyin ilgi alanlarına girdiğini belirtiyor. Açtıkları Herbalium Doğal Ürünler Merkezi adlı site de bu çerçevedeki bilgileri barındırıyor, meraklısına aktarıyor. Son olarak ürettikleri ürün ise kilo sorunu olanların ilgi odağında. Bu yeni ürünün en önemli özelliği, içeriğinde ‘yağ yakıcı’ şifalı bitkilerin ve özel karışımların bulunması. Bunun çay değil, ‘toz’ olduğuna dikkat çeken Volkan Kurt, sağlıklı zayıflamak isteyenlere öneriyor.

Zayıflama tozu nasıl etki ediyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Bitkisel tozun günde üç kere, yemeklerden önce bir kase yoğurtla karıştırılıp yenmesi öneriliyor. Üzerine su içildiğinde, karışım hem tok tutuyor hem bağırsakları çalıştırıyor. Öte yandan yemekte alınan yağların vücuttan daha kolay atılmasını sağlıyor. Karışımın içinde sinemaki gibi boşaltım sistemini aşırı çalıştıran bitkiler yok. Tam tersi yan faydası var. Yüksek kolesterolü düşürüyor, tansiyona faydalı oluyor.

İştahı köreltmenin silahı bol malzemeli salata!

Zayıflama tozu, ‘Z-34’ adını taşıyan bitki özü damlası ile birlikte kullanılırsa, daha olumlu sonuçlar çıkıyor ortaya. Sabah ve akşam yarım çay bardağı su içerisine 10 damla damlatılarak içilmesi gereken damla vücuttaki yağların atılmasını hızlandırıyor. Volkan Kurt, iştahlı kişilere de şu formülü veriyor: ‘Yemekten önce bol malzemeli bir salata hazırlayın. İçine bir yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 limon sıkın. Yemeğe başlamadan önce bu salatayı yavaşça ve iyice çiğneyerek bitirin. Bu salata beyne tokum mesajı verir.’

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağırsakları Çalıştıran Bitkiler

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları