Britney Spears Kilot Giymemiş


Britney Neden İç Çamaşırı Giymiyor?

Britney neden iç çamaşırı giymiyor?

Britney Spears, bir değil, iki değil, tam dört kez iç çamaşırsız objektiflere yansıdı. Peki, ünlü şarkıcı neden iç çamaşırı giymiyor? Herkes Britney’in dikkat çekmek istediğini düşünüyor. Ancak yıldızın yakın arkadaşı Tuesday Knight, farklı düşünüyor.

Skandallar kraliçesi olarak anılan Britney Spears’ın defalarca iç çamaşırsız görüntülenmesi, ABD kamuoyunda seksi şarkıcının bu uygunsuz davranışı bilinçli şekilde yaptığı kanısının oluşmasına neden oldu.

Herkes, Britney’in dikkat çekmek için iç çamaşırı giymediğini düşünüyor ancak farklı düşünenler de var. In Touch dergisine konuşan, Britney Spears’ın mücevher tasarımcısı arkadaşı Tuesday Knight, ünlü şarkıcının iç çamaşırı giymeme alışkanlığını Kevin Federline’den boşanmasına bağlıyor:

“Britney, Kevin’dan ayrıldıktan sonra kendini güvende hissetmemeye başladı ve bu yüzden de en özel yerlerini sergiliyor. Britney’in iç çamaşırı giymemesinin nedenin güvensizlik duygusu…” Knight, Britney’in iç çamaşırı giymemesine bir diğer neden olarak ünlü şarkıcının basınla dalga geçmesini gösteriyor: “Paris (Hilton), Lindsay (Lohan) ve Britney aralarında konuşurlarken duydum. Bu üçlü ’Basınla nasıl dalga geçeriz’ diye düşünerek ortak hareket ediyorlar. Britney’in iç çamaşırı giymemesinde bu şakaların da payı var.”

İç çamaşırı giymediği için Britney ile tartıştığını belirten Knight, ilginç açıklamalarına şu sözler son noktayı koyuyor: “Britney’in iç çamaşır giymemesi onu çok zor durumda bıraktı. Kimse onu iyi bir anne olarak görmüyor. Aslında Britney, Kevin’dan (Federline) daha iyi bir ebeveyn. Britney’in hayatını Kevin yok etti. Britney, Kevin ile tanıştıktan sonra ruhsal açıdan büyük bunalımlar yaşadı.”

Teşhircilik suçundan yargılanabilir
Psikiyatrlara göre ise Britney dikkat çekmek için iç çamaşırı giymiyor. Dr. Joyce Brothers, ünlü şarkıcının ruh halini “Dikkat çekmek için böyle davranıyor. Sürekli dikkat çekme istediği insanları bu tür uygunsuz hareketlere sürükler…” sözleriyle özetliyor.

Eğer Britney iç çamaşırı giymeyip, basına uygunsuz fotoğraflar vermeye devam ederse ünlü şarkıcının hukuki açıdan da sorunlar yaşayacağı belirtiliyor. Konuyla ilgili olarak New York’lu ünlü avukat Myles Alderman Jr., “Teşhircilik suçu herkes gibi Britney için de geçerli. Eğer Britney iç çamaşırı giymeyip, bu durumunun fotoğraflanmasına bilinçli bir şekilde katkıda bulunuyorsa hakkında dava açılabilir” diyor.
(Hürriyet/Kelebek)

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Britney Spears Kilot Giymemiş

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları