Cübbeli Ahmet Hoca 17 Ağustos Depremi Konuşması


Sponsorlu Bağlantılar

[cübbeli Ahmet Hoca’dan Yeni İnciler]

Cübbeli Ahmet Hoca’dan yeni inciler
Sakarya’da bir konferans veren Cübbeli Ahmet Hoca, yine ilginç açıklamalar yaptı.

“Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkar” dedi.

Binlerce kişinin ölümüne yol açan 17 Ağustos 1999 depreminin fuhuş, zina ve faizle para verildiği için olduğunu kastederek büyük tepki toplayan Cübbeli Ahmet Hoca, 10 yıl aradan sonra yine Sakarya’ya geldi. Arkasındaki dev Türk bayrağının önünde konuşan Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç açıklamalar yaptı.

Sponsorlu Bağlantılar

“Size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir” diyen Cübbeli Ahmet Hoca, “Bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor” dedi.

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Ünlü Sakarya’nın Erenler İlçesi’nde kalabalık bir topluluğa konferans verdi. Erenler Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılan ve kadınlar ile erkeklerin haremlik selamlık oturduğu toplantıda Cübbeli Ahmet Hoca yine ilginç iddalarda bulundu. Deprem sonrası söylenen sözlerle kendisinin adeta hedef yapıldığını ve kimse için yanlış bir şey söylemediğini belirten Cübbeli Ahmet Hoca, “Mahmut efendinin izni ile il il gezerek bu konuşmaları yapıyorum. Hocalık iddiam yok. Bana ne görev verilirse yaparım. Hatta çaycılık veya tuvalet bile temizlerim” dedi.

Cübbeli hoca, “İran neden İsrail Filistinlileri katlederken sessiz kalıyor? İran ne kadar Müslüman? Araplar İsrail’in katliamında neden sessiz? Bu sorulara cevap lazım. Şimdi size vereceğim bu duayı en az bin 200 kez okursanız İsrail’i etkisiz hale getirir. Filistin katliamı durur. Eğer bu duayı Aşure gününde 7 kez okursanız 1 yıl içinde ölme riski ortadan kalkıyor” diye konuştu.

Salonu dolduran yüzlerce kişiye seslenen Cübbeli Ahmet Hoca, “Türkiye 20 yıl sonra Hıristiyan yapılacak. Türkiye’de birçok din alimi sureleri yanlış aktarıyor, yanlış anlatıyor. Sonra da ayarı bozulan bana geliyor. Bana gelen (Beni düzelt) diyor” dedi. Ters ilişki konusunda da konuşan Cübbeli Ahmet Hoca, “Sakın böyle hata yapmayın” ifadelerini kullandı. Konferans yapılan toplu dualar ile son buldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cübbeli Ahmet Hoca 17 Ağustos Depremi Konuşması

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları