Fırtına Şahinleri Karakterleri


Sponsorlu Bağlantılar

Fırtına Şahinleri Fun Clup

Gökyüzü Bizim İçin Sınır Değil

Fırtına Şahinleri

Siklonya

Sponsorlu Bağlantılar

Raptırlar

Karakterler;


Aerrow: Lider

Sırım gibi, kuvvetli, ve yıldırım olarak hızla. Yaşta 14 Aerrow, şimdiden Atmos’ta en yetenekli gökyüzü şövalyelerinin biridir. Hiçbir meselenin ne kadar derinene onun, onun takımını aldığı bir girdabın olduğu olmadığı korkusuz ve kalıcı olarak pozitif fırtına şahinleri, heanin lideri olarak € ™ s! € ™ s’in olduğu Hea, müstesna olarak cesur ve gözüpek bir uçucu, sınırların ötesinde onun hava kevgirini uzakta sabit olarak itmek, uçuş el kitabında akla getirdi.

Radarr : Yardımcı pilot

Aerow’un koruması. Aerrow’un da, şeyleri uzakta ittiği öyle-nadir fırsatlar değil, Radarr, her zaman onu kurtarmak için oradadır. Radarr, çoğunlukla Aerrow’un köpeği …i veya tavşanı …i veya …i iyi olmakla aklı karışıktır, biz, onun ne olduğu gerçekten emin değiliz. Ama önceden uyarıl: Onu bir evcil hayvan olarak çağırmanın hatasını yapma. O gerçekten, bundan nefret eder!

Finn: Keskin nişancı

Bir çatlak, bir enerji silahı veya tatar yayıyla vurdu, Finlandiyalı, mükemmel kanat-adamdır… Ve kızdıran bir kendini beğenmişin türü! O, onun, takımda en önemli kişi olduğunu bilmen için seni ister. O, onun, (Geçer) şaşırtıcı bir pilot olduğunu düşünür, (Asla pratikler değil) el-el savaşında bir uzman, ve etkileyici bir hanım-adam (Sen, bana şaka yapıyor musun?!). Ama onun egosunun koyulan fısıltısının olduğu zaman, tehlikeyi dışarı koklamakta onun ustalığı — veya benzeyen sert işin olduğu herhangi bir şey — birçok sıkı noktadan dışarı fırtına şahinlerini aldı.

Junko:Takımın Güçlü Adamı

(Büyük bir burkma ve parçalama şeylerini taşımak) Junko’nun, arıtılmaya yöneldiği başka bir sıcak-başlı dayak sadece olmayı istemezken, ve Zen. Aslında, o çoğunlukla, genç bir dayak olarak bu kadar wuss … olmak için seçildi, o, onun aile aile yadigarlarını alıncaya kadar, enerji boğum ahbapları! Üzerinde bunlarla, Junko, Atmos’ta en güçlü dayak olur! Çünkü bazen ağır makineler, ayarlamaya ihtiyaç duyar, marizlenmesi için baddies ihtiyacı, ve kapılar, parçalanmaya ihtiyaç duyar. Üzerinde ahbaplarla, Junco, iş için bir doğaldır — o, onu öyle lanet … ortalamasına bulsa bile.

Konu;

Cartoon Network’te gökyüzünün hâkimi “Fırtına Şahinleri” ile tanışma zamanı… Cartoon Network’ün yeni çizgi dizisi “Fırtına Şahinleri” ile dört bir yanı dağlarla çevrili Atmos krallığına uzanıyoruz… Ancak krallığın huzuru, Efendi Siklonis olarak bilinen kötü niyetli imparatoriçenin tehditleri yüzünden bozuluyor. Atmos’u eski huzuruna kavuşturmak ise, 14 yaşındaki yetenekli Aerrow liderliğindeki gökyüzünün hâkimi Fırtına Şahinleri’ne düşüyor. Komik Finn, süper insan gücündeki Junko, Atmos hakkında her şeyi bilen Piper, kötümser Stork ve Aerrow’un yardımcı pilotu Radarr ise Aerrow’u bu önemli görevde yalnız bırakmıyor.

Karışık resimler;
Çok büyük emek harcadım ,yoruldum, ingilizce çevirim biraz kötüdür ama işte sona geldim.Devamı daha çok, onlarıda yazacağım.Herkezi bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fırtına Şahinleri Karakterleri

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları