Güzellik Uzmanlığı Üniversite


Sponsorlu Bağlantılar

Hem Eğiten Hem Güzelleştiren Üniversiteler

Hem eğiten hem güzelleştiren üniversiteler

Türkiye’de güzellik ve bakım bölümüne sahip beş üniversite dışarıdan müşteri kabul etmeye başladı. Bu uygulama yakında tüm Türkiye’ye yayılacak gibi görünüyor.Türkiye’de güzellik ve bakım bölümüne sahip beş üniversite dışarıdan müşteri kabul etmeye başladı. Şimdilik İzmir, Adana, Mersin ve Aydın’daki üniversitelerde yapılan bu uygulamalar yakında tüm Türkiye’ye yayılacak gibi görünüyor

Güzellik çağın en büyük tutkularından biri olunca bu uğurda harcanan paralar da emekler de katlanarak büyüyor. Her gün yeni bir yöntemle karşımıza çıkan uzmanlar basit ve mümkünse ‘bıçak altına yatmadan nasıl güzelleşilir’in cevabını arıyorlar.
Ancak bu alanda gerçek söz sahibi olanların kimler olduğu ciddi bir tartışma konusu. Güzellik uzmanları mı dermatologlar mı yoksa estetik cerrahlar mı güzelleşme yöntemlerinin uygulayıcısı olacak henüz netlik kazanmadı ama artık bu iş akademik anlamda öğretilen ciddi bir noktaya taşındı.
Türkiye’de beş üniversite mesleki eğitim programları kapsamında güzellik uzmanı yetiştirmeye başladı. Üstelik bu okullarda geliştirilen yöntemlerden müşteri olarak faydalanmak da mümkün. Hem üniversitenin döner sermayesine hem de bunlardan faydalanan kadınların bütçelerine iyi gelen akademik güzellik adreslerini sizler için araştırdık.

Sponsorlu Bağlantılar

Ankara Gazi, İzmir Ege, Aydın Adnan Menderes, Adana Çukurova ve Mersin Üniversiteleri Cilt Bakımı ve Güzellik Bölümlerine sahip. Söz konusu okullardan Gazi Üniversitesi dışında kalanlar dışarıdan gelen kişilere de ücret karşılığı uygulama yapıyor. Ancak bu ücretler herhangi bir güzellik merkezine göre çok daha uygun fiyatlara sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güzellik Uzmanlığı Üniversite

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları