Hamilelikte Turşu Yemek


Sponsorlu Bağlantılar

Gebelikte Can Çekmesi, Hamilelikte Turşu Ve Dondurma Benzeri Arzular

Hamilelik ve istek ve düşüncelerini el ele gitmek eğilimindedir. Turşu ve dondurma sadece söz ile ayağa kadar aynı zamanda bazı eşit nefis dondurma aşağı scarfing lezzetli tuzlu turşu Doğum munching propped bir tarz olarak hamile kadın akla getiriyor.

Gebelik sırasında cravings var Birçok hamile kadınlar bile arzu şey başlar asla dondurma ve turşu gibi basmakalıp, çok yok. Bazı çalışmalar kadar kadınların% 68, bazı noktada hamilelik sırasında bir özlem olacak gösterir.

Cravings farklı kişiler için farklı şeyler ifade edebilirsiniz. Bu basit, “Gee gerçekten güzel kokuyor olabilir, biraz yemek istiyorum.” Diğerleri aşağı doğru olan her türlü onlar istemek bulmak için tahrik.

Sponsorlu Bağlantılar

Düşündüğümüz eğilimindedir Eğer vücudumuzun özlem bunun bizim sağlığı için gerekli bir şey olması gerekir. Bu, özellikle bizim arzu ne bağlı olarak gerçeği bazı temel olabilir. Biz de arzu ilgilenmeyen Eğer arzu meyve ve sebze konum, şans vardır. Rağmen muhtemelen eşit arzusu her yemekten sonra bir malt çikolata yemek endişesi vardır.

Zararlı tarafında Cravings olabilir sınır eğer ciddi veya diyet çeşitli değiştirmek için eğer, sigara zararlı-kil gibi besin maddeleri istemek başlar, çamaşırhane, nişasta veya diğer öğeler. Bu durum pica denir.

Psikolojik, sadece biz hamile kadınların bazı şeyleri yemek gerektiğine inanıyoruz olabilir bizim istek parçası konuşma. Ben başka bir şey tutmak can’t Ya da bazen ayakta kalması,!

Seyretmek ne özlem, emin olun diyet dengeli konum. Yemek her hafta bu aynı yemekleri tekrar tekrar yeme karşı yapacak bir yoludur bir çeşididir. Bir gıda dergi eğer yemek izlemenize yardımcı olmak için gerekli tutun. Doktor veya ebe ile beslenme ile herhangi bir sorunları tartışmak emin olun.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hamilelikte Turşu Yemek

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları