Hollywood Diyeti


Sponsorlu Bağlantılar

Hollywood Yıldızlarının Öldürücü Diyeti

Sıfır beden için uyuşturucu ve at ilacı içiyorlar!..
“Metobalizmam hızlı çalıştığı için kilo alamıyorum” diyen ünlülere inanmayın. Hollywood yıldızları sıfır beden olmak uğruna uyuşturucu kullanıyor, atlar için kullanılan ilaçları alıyor ve tüm gün aç geziyorlar.Sıfır beden tutkusu artık sadece podyumlarda değil. Hollywood’un ünlü yıldızları yapımcılara kendilerini beğendirebilmek ve daha fazla projede yer alabilmek için öldürücü diyet yöntemlerine başvuruyor.

ATLAR KULLANIYOR

Zayıflamak uğruna ağır bir bedel ödemeyi kabullenen Paris Hilton ve Lindsay Lohan gibi ünlüler acıktırmadığı ve enerji verdiği için kokain kullanıyor. Otomobil kullanırken kokainle yakalanan Hilton ve Lohan’ın çantalarından çıkan bir diğer kimyasal ise Adderal’di. Ünlüler arasında bir hayli popüler olan Adderall isimli ilaç, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunda doktor kontrolünde kullanılıyor. Lohan ve Hilton ise yeme isteğini kaldırdığı ve e n e r j i v e r d i ğ i için bu ilacı çantalarından ayırmıyor. Ünlülerin bir diğer favori ilacı ise veterinerlerin atlarda kullandığı Clenbuterol. Atların davranış bozukluklarında kullanılan bu ilacın yan etkisi vücuttaki yağları atması.

Sponsorlu Bağlantılar

MÜSHİL HAPI İÇİYOR

“Bridget Jones’un Günlüğü” filmiyle adını duyuran Renee Zellweger zayıf kalabilmek için tüm gün boyunca sadece 3 adet haşlanmış yumurta yiyiyor. Kokain ve Adderal bağımlısı olan Britney Spears kilo almamak için devamlı müshil hapı kullanıyor. Tok tuttuğu için gün boyunca kahve içen Spears aynı zamanda günden en az 10 bardak bitki çayı içiyor.

RENEE ZELLWEGER

Renee Zellweger zayıflayabilmek için aylarca günde sadece 3 haşlanmış yumurta yiyerek beslendi.

BRITNEY SPEARS

Kahveyle açlığını bastırmaya çalışan Spears, bir yandan da vücudunun insülün dengesini bozarak metobolizmasını durduruyor.

KATE HUDSON

Ünlü oyuncu Kate Hudson zayıflayabilmek uğruna her gün dört saat spor yapıyor. Doğum yapmasının ardından aldığı 10 kiloyu kısa sürede veren Hudson, meyve ve yoğurtla besleniyor.

PARIS HILTON

Zayıf kalmak pahasına kokain gibi uyuşturucu maddelerin bağımlısı olan Paris Hilton, aynı zamanda atların davranış bozukluklarında kullanılan Clenbuterol ilacını kullanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood Diyeti

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları