Horlamaya Kesin Çözüm Bulundu


Sponsorlu Bağlantılar

Horlamaya Kesin Çözüm !

Amerikalı bilim adamları tarafından geliştirilen ve son aylarda Türkiye´de de uygulanmaya başlayan ´pillar implant´ yöntemi sayesinde horlama sorununun önüne geçilebiliyor. Ameliyat sadece 15 dakika sürüyor.
Nevşehir Devlet Hastanesi KBB Uzmanı Dr. Tamer Kolay, tıp dünyasının özellikle erkeklerde görülen ve hastaları olduğu kadar eşlerini de rahatsız eden horlamaya karşı mücadelesini sürdürdüğünü söyledi.
Dr. Kolay, horlama hastalığının, kişinin gece uykusu sırasında nefes alıp vermesinin 10 saniye durmasına ve bu 10 saniye içinde beyne oksijen gitmediği için uyandığında bilinç kaybı ve gün boyu süren uyuklamalarla karşı karşıya kalmasına neden olduğunu anlattı.
Kolay, daha önce uygulanan tedavi yöntemleriyle hastanın iyileşmesinin 10 gün sürdüğünü ve sosyal hayatına geri dönebilmesi için 20 gün gerektiğini söyledi. Kolay, geliştirilen ‘pillar implant’ yöntemi sayesinde hastanın 15 dakika süren operasyonun ardından sosyal yaşamına devam edebildiğini belirtti.
YENİ YÖNTEM ÇOK DAHA ETKİLİ
Daha önce uygulanan tedavide hastanın bademciğinin alındığını ancak bu yöntemde hastanın damağına küçük çubuklar yerleştirildiğini anlatan Kolay, şöyle konuştu: “Bu hastalığın tedavisi öteden beri var ancak son 2 aydır çıkan yeni yöntemin diğerlerine göre bazı üstünlükleri var. Sadece lokal anestezi altında bir cerrahi girişim olmaksızın 3 tane küçük implant’in özel aparat vasıtasıyla yumuşak damar içerisine yerleştirilmesi sağlanıyor.
Daha önce bademciğin alınması ile yapılan operasyon daha agresif ve dokuya zarar verebilecek girişimlerdi ve genel anestezi altında yapılıyordu. Hastanın iyileşmesi 10 gün, sosyal hayatına dönebilmesi için de 20 gün gerekiyordu. Şimdi hiçbir acı hissetmeyen hasta ameliyatın hemen ardından sosyal yaşamına devam edebiliyor.”

Horlamaya Çözüm

geceleri çok horladığımı söylüyorlar.şiddetli horladığımı söylüyorlar.sizce buna çözüm ne olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Horlamaya Kesin Çözüm Bulundu

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları