HTC One X+ Ayrıntılı İncelemesi


Sponsorlu Bağlantılar

Rakiplerini baskı altında bırakacak olan HTC One X+ incelemesi karşınızda…

Akıllı telefon pazarında HTC’de sözü geçen markalar arasında. Firma geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu One X modeliyle hem ne kadar iddialı olduğunu ispatlamış, hem de iyi bir satış grafiği elde etmişti. Tüm üreticiler gibi son dönemde HTC de Windows Phone’a odaklanan firmalardan oldu ancak o ki eski yadigar Google Android işletim sistemli modellere verilen önem azaltılmamış. Son olarak gelen HTC One X+ şu anda firmanın en güçlü Google Android işletim sistemli telefonu olma özelliğine sahip ve rakip modellerin satışını sekteye uğratacak kadar güçlü. Dahası efsanevi One X modeliyle benzer yanlar çok ancak özellikler günümüzün rekabet şartlarına daha da uygun hale getirilmiş durumda.

Dışarıdan bakıldığında HTC One X+’ı kardeşinden ayırmak pek de kolay değil. Boyutlar ve kasa görünümü hemen hemen aynı ancak küçük değişimler var. Şöyle ki artık ekranın altında bulunan dokunmatik tuşlar kırmızı renkli bir aydınlatmaya sahip. Arka yüzde de kameranın çevresinde dönen çerçeve metalik kırmızı görünümde. Kırmızı rengin seçiminde elbette Beats Audio ses teknolojilerinin etkisi büyük. 134 x 70 x 8.9 mm’lik ölçülere sahip olan telefonun ağırlığı piliyle beraber 135 gram seviyesinde. Micro SIM standardı eski modelde olduğu gibi devam ettiriliyor. Arka yüzeyin kayma ve çizilme önleyici yeni bir kaplama malzemesi bulundurduğu da telefona dokunduğunuz anda hissedilmeye başlıyor. Unutmadan yeni ekranın 4.7 inç büyüklüğünde olduğunu ve Gorilla Glass 2 koruyucu malzeme ile kaplı olduğunu söyleyelim. Çizilmesi gerçekten çok güç.

Doğal olarak HTC One X+ güçlü bir telefon. NVIDIA’nın Tegra 3 platformuna sahip ve hem sistem, hem de grafik olarak tatmin edici sonuçlar ortaya koyuyor. Tercih edilmiş olan işlemci 1.7 GHz frekansa sahip ve dört çekirdekli. Kullanılan işletim sistemiyse Google Android 4.1.1. HTC Sense 4+ arayüzü yine mevcut ve böylece telefonu kullanmak daha da eğlenceli hale geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HTC One X+ Ayrıntılı İncelemesi

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları