İbo Şov Hülya Avşarla İzle


Sponsorlu Bağlantılar

Deniz Akkaya-hülya Avşar Kapışması

Avşar Kızı, 'İbo Show'daki tavırlarını eleştiren Deniz Akkaya'ya sert çıktı

Onu dinlemiyorum sesi bile beni rahatsız ediyor

Avşar Kızı, 'İbo Show'daki tavırlarını eleştiren Deniz Akkaya'ya sert çıktı: Kendisi 'Pişşti' programındaki en gereksiz insan. Benim hakkımda yorum bile yapamaz!.

Sponsorlu Bağlantılar

Pazar gecesi İbrahim Tatlıses'in atv'deki şovuna katılarak, ünlü türkücüyle 18 yıl aradan sonra ekranda buluşan Hülya Avşar; Reha Muhtar, Deniz Akkaya, Ajda Pekkan ve Mehmet Ali Erbil'in gündemi tartıştığı 'Pişşti' programına konu oldu. Akkaya'nın programda sarf ettiği İbrahim çok samimiydi, Hülya Avşar ise samimiyetsizdi sözlerine Avşar Kızı'ndan yanıt gecikmedi. Sesi bile beni rahatsız ediyor diyen Avşar, Akkaya'yla ilgili şunları söyledi:

SİVRİ OLMAK İSTİYOR

Deniz Akkaya'yı dinlemiyorum açıkçası. Onun söylediklerini dinlemek için bir neden bulamıyorum. Deniz Akkaya, bıraksın beni eleştirmeyi hakkımda yorum bile yapamaz! Pişşti kadrosunda tek yanlış isim var; o da Deniz Akkaya'dır. Sivri olmaya çalışıyor. Yaptığı hiçbir işi beceremediği gibi bu işi de beceremedi! Beni samimiyetsiz bulmasına rağmen, Deniz Akkaya'nın bir gün başarılı olmasını isterim.

KURS VEREBİLİRİM

Hülya Avşar, tüm kişilerde aldığı 8.10 reyting ve yüzde 29.40 izlenme payıyla pazar gecesinin birincisi olan 'İbo Show'un 'Pişşti'ye konu olmasını da şöyle yorumladı: Aslında beni konu almalarının nedeni yorum yapmak değil, reyting almak içindir. Ne kadar reyting aldılar bilmiyorum ama benim katıldığım 'İbo Show' son yılların reyting rekorlarını kırdı. En önemli maçları bile geçtik. Sabaha kadar konuşsalar bile bizim reytingi geçemezler. Bu işin nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorlarsa kurs verebilirim. Ücret de istemem. Hülya Avşar, 'Pişşti' ekibindeki Ajda Pekkan ve M. Ali Erbil'in kendisiyle ilgili yorumlarından ise rahatsız olmadığını belirterek onlara teşekkür etti.

Avşar için kim ne söyledi?

* DENİZ AKKAYA: Samimi olmaktan çekinmemek lazım. İbrahim Tatlıses çok samimiydi dün akşam. Ben programı tamamen izlemiş birisi olarak İbrahim Bey'i çok samimi buldum. Hülya Avşar ise İbrahim Bey'in söylediği hiçbir şeyi kabul etmedi ve 'Öyle mi olmuştu, böyle mi olmuştu' diye farklı olmaya çalıştı. Ben her zaman samimiyetin kazandığına inanıyorum ve burada samimi olan tarafın İbrahim Tatlıses olduğuna inanıyorum…

* DENİZ AKKAYA:Programda bana göre şöyle bir şey vardı; iki kişi geçmişle ilgili farklı şeyler söyledi. Farklı hatırlanan anılar vardı.

* REHA MUHTAR:Ama Hülya ve İbo arasında birşeyler yaşandı. Türkiye buna vakıf.

* DENİZ AKKAYA: İbrahim Bey iyi bir şovmen, iyi bir televizyoncu. Sadece sesiyle bir yerde değil…

* AJDA PEKKAN:Bu yıllar önce belki yaşanmış bir şey olabilir. Yıllar sonra birbirlerine destek vermek çok normal bir davranış. Vermeleri gerekiyor. Ancak Hülya'nın kıyafeti 'takmıyorum' havasındaydı. Yürüyüşe çıkmış gibiydi.

Kaynak : Habertürk

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İbo Şov Hülya Avşarla İzle

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları