Kadinlar Kulübü Vazelin


İşte En Önemli Seks Şikayetleri

İşte en önemli seks şikayetleri

eden, sızlanan bir toplumuz. Ama iş, şikayetlerin çözümüne gelince pek oralı değiliz… İşte hem sizin hem de erkek arkadaşınızın aklına takılan en önemli iki seks şikayeti! Neden bazen orgazma kolayca ulaşıldığı halde bazen bu kadar çok zaman alıyor? Seks aslında beynimizde yaşanır ve yüzden vücudumuzun uyarılmaya verecek tepkileri farklı olabilir. Yorgun, sinirli, mutsuz veya öfkeli olduğumuzda, vücut cinsel uyarılmaya daha geç yanıt verebilir. Mesela mide veya sırt ağrısı çekerken daha zor uyarılırız. Hormonal değişikliklerde önemli rol oynar. Bazı kadınlar ayın çeşitli dönemlerinde daha ateşli olurken, bazılarının da adet öncesi dönemlerinde daha az istekli oldukları görülmüştür. Genellikle masturbasyon yaparak orgazma daha çabuk ulaşılır. Çünkü o sırada dikkatimizi çekecek başka faktör yoktur ve bütün kontrasyonumuzu kendi üzerimizde toplarız.
Neden bazen seksten önce uyarılmış olduğu halde vajina kuru kalıyor?
Bu olayın birçok nedeni olabilir.
1. Bir kere düşündüğünüz gibi uyarılmış olmayabilirsiniz!
2. Birkaç kere tekrarlanan pamukçuk hastalığının vajina kuruluğuna yol açtığı biliniyor. Bunun nedeni de şu: Pamukçuk peynirimsi bir akıntıya neden olup normal akıntıyı kurutur. Uygun bir tedavi ile pamukçuktan kurtulmak mümkün. Pamuklu iç çamaşrları giyebilir, vajinanın doğal dengesini korumak için canlı bakteri içeren yoğurt kullanabilirsiniz.
3. Bazı kadınlar kullandıkları doğum kontrol haplarından dolayı kuruluktan şikayet ederler. Eğer haplarınıza devam etmek istiyorsanız rahatsızlığınızı ortadan kaldıracak tek bir yol var: Kayganlaştırıcı kremler kullanmak. Eğer prezervatif kullanıyorsanız, su bazlı kremleri tercih etmelisiniz. Çünkü yağ bazlı kremler prezervatife zarar verebilir.
4. Bir diğer neden de, bir ay boyunca vücudun geçirdiği hormonal değişiklikler olabilir. Bu değişiklik esnasında vajinanın ıslaklığı da değişiklik gösterebilir. Yumurtlamanın ilk dönemlerinde daha kuru, reglden önceki dönemlerde daha ıslak olunur. Bu olay, vücudun salgıladığı hormon miktarıyla ilişkilidir.

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadinlar Kulübü Vazelin

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları