Korkunç Bir Masal


Korkunç Bir Hikaye

kızın biri bir gün evde çok sıkılmış. 2 tane erkek arkadaşını çağırmaya karar vermiş.onları çağırmış ve onlar eve gelmiş.eve gelen misafirler birbirleriyle ve kızla hiç konuşmamış. kız konuşturmaya çalışmış.çay getirmiş içeri koymuş ve kapıdan gizlice arkadaşlarına baktığında arkadaşlarının gözleri kıpkırmızı olmuş tırnakları uzamış çayı tırnaklarıyla karıştırmaya başlamış.kız bu özelliklerin CİNlere ait olduğunu hatırlayınca donup kalmış.sonra zil çalmış.kız kurtulacağını düşünüp kapıyı açmış. kapıda abisi varmış abisine içeri girme içerde CİNler var demiş.abisi nerden anladın deyince-gözleri kıpkırmızıydı ve tırnakları uzundu demiş. abisi gözünü ve tırnaklarını gösterince abisininde cin olduğunu anlamışve bayılmış orda.

KIZA BİŞE OLMAMIŞ

Çok Korkunç Bi Hikaye 🙁

GELİNCİK
eski zamanların birinde bir tane orta yaşlarda kadın warmış.birde minik bebeği…kadının o ciwarlarda başka kimi kimsesi yıokmuşki.habire canı sıkılıyor yapacak bişeyler bulmaya çalışıyor gözleri hep yanında birilerini arıyormuş.

günlerden bir gün kadın yolda yürürken caminin kenarında dolaşan bi gelincik görmüş.günah diyerek yolun kawşağına çimlere salmış onu.sonra bakmış pek tatlı bişey.almış we ewe götürmüş onu.sonra ewe giderken mahellede ona herkes garip garip bakmış.e bu kadının elinde taşıdığı kedi değil köpek değil.gelinciğin teki,,ewde baslenirmi bu haywan demişler.kadın dinlememiş ewe götürmüş.

uzun bi zaman birlikte mutlu hayatlarını sürmüşler.kadın gelinciğin her gün karnını doyuruyor,ona gözü gibi bakıyordu.kadının 2. bebeğiydi adeta…lanet buya.derken bir gün kadın kasabaya inecekmiş.bebek uyuyor diye yanına almaya kıyamamış.çıkmış dışarı,,kasabanın ortalarına gelmişken kadın bir telaşla geri dönmüş”ya gelincik bebeğime bişey yaparsa!”diye..

ewe gelmiş we kapıyı açmış bir hışımla.gelinciği ağzı kanlar içinde kapının önünde duruken gördüğünde haykırmaya başlamış.we yerden eline aldığı koca bi taşı gelinciğin kafasına atmış.gelincik yerde acı içinde kıwrınırken kadın bebeğin yanına koşmuş.oysaki bebeği hala yaşıyor.we yerde kanlar içinde bi yılan duruyordu.kadın gelinciğin ağzındaki kanların sebebini anladı.ama her şeey için çok geçti.gelincik yaptığı iyiliğin sonunu kötülükle bularak can wermişti…

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
1
Başarılı

Yorum 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Korkunç Bir Masal

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları