Piton Yılanları


Sponsorlu Bağlantılar

Bir Piton Yılanı Nasıl Yakalanır (resimli Anlatım)

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 795×552 dır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 774×528 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 700×537 dır.

Bu resim dosyası tekrar boyutlandırılarak ekrandan taşması engellenmiştir. Buraya tıklayarak resmin orjinal boyutunu görebilirsiniz. Dosyanın orjinal boyutu 655×765 dır.

Piton

İşte Piton Yılanı

PİTON YILANI belki de yılanlar arasında en güçlü ve en büyük olanlarıdır. Avını diğer yılanların aksine zehirleyerek değil boğarak öldürür. Zaten daha sonra da mideye indiriverir. Şu ana kadar yakalanan dünyanın en büyük piton yılanı Endonezya’nın Sumatra Adası’nda 3 yıl önce bulunmuş. 15 metre uzunluğundaki bu yılanın ağırlığı ise tam 450 kilogrammış.Bize ne kadar korkutucu gelse de bazıları için bu yılanlarla uğraşmak hobi. İşte inanılmaz büyüklükteki piton ve onlarla uğraşmaktan zevk alan çılgın insanlar.

Yılan Kanguruyu Böyle Yuttu


Avustralya’da yaşayan dev piton, atletik yapısı ve hızlı koşmasıyla tanınan kangruyu yakalayıp yuttu. Avını ilk başta boğan Piton’un kanguruyu yutması yaklaşık iki saat sürdü.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkin Ne Oldu?

Çok Tatlı Çok Tatlı
0
Çok Tatlı
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Rezil Rezil
0
Rezil
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Başarılı Başarılı
0
Başarılı

Yorum 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bazı insanlar bu yılanları boynuna alıyor ben televizyonda gördüm çok iğrenç ya ne kadar cahil insanlar var ya bu hayvanları boynuna alıp gösteri yapan bile var ayıp ya hayvanlara resmen işgence ya ben olsam böyle bir şey yapmam ya allah onların belasını versin

Piton Yılanları

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Üye Ol

reset password

Geri
Giriş Yap

Üye Ol

Not delilerine katıl!

Geri
Giriş Yap
Tür Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında gizli kalmış özellikleri ortaya çıkarmaya çalışan sorular listesi.
Bilgi Yarışması
Bilgi seviyesini ölçmeye çalışan sorular listesi.
Anket
Karar verme veya düşünceleri toplamaya yardımcı olan oylama.
Hikaye
Görsellerle desteklenmiş şekilli yazılar.
Liste
Bildiğimiz liste.
Sıralı Liste
Sıralı Liste
Caps
Kendi caps'lerinizi oluşturmak için resim yükleyin.
Video
Youtube, Vimeo yada Vine Videoları